• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Vinç Ve Sepetli Platform Kiralama Hizmetleri

Adres :

Huzurevleri Mahallesi 33. Sokak No: 2 İç Kapı No : 3 Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Kazaylek - Cebrail Kazaylek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 935 39 72

Whatsapp 2:

0 (544) 950 20 21

Firmamız Yusuf Vinç Ve Sepetli Platform Kiralama Hizmetleri olarak birmilyonnokta internet sitesinin üyesidir. Diyarbakır Kayapınar vinç ve forklift sektöründe hizmet vermekteyiz. Şirketimiz Yusuf Kazaylek ve Cebrail Kazaylek tarafından kurulmuştur. Firmamız inşaat sektörüyle içli dışlı olan vinç ve forklift sektörünün önemli kuruluşlarından biridir.

Eskiye nazaran insan kuvvetinin inşaat ve bu tür ağır işlerde daha az kullanılıyor olması, makineleşmenin önünü açmıştır. Artık bu tür işleri makinelerin yapması hayatın kolaylaşmasını sağlıyor. Hayatın kolaylaşması insanların daha da fazla hizmet sektörüne bağlanmasını ve hizmet talep etmesini sağlıyor. Sektör içinde dönen çarkların hiç durmadan devam edebilmesi şirketimiz ve sektör için önemli bir durumdur.

Firmamız da insan hayatında önemli bir yerde olan inşaat sektörünün önemli yapı taşlarından birine hizmet vermektedir. Firmamız kiralama üzerine çalışıyor. Saatlik ve günlük olarak kiralayabileceğiniz vinçleri bünyesinde barındırıyor. Hatta bununla da kalmayıp acil durumlarda ihtiyaç halinde alo vinç kiralama hizmeti vermektedir. Sitede bulunan numaralarımızdan bizzat ulaşıp hizmet talep ettiğiniz takdirde, adrese getirilmesi mümkündür.

Verdiğimiz hizmetlerde geri dönüşler alarak her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik firmamızın öne çıkan özelliklerindendir. Bir hata olması durumunda oluşan hasar veya can kaybının çok ağır bilançolara sebebiyet verebileceğini bilerek, işimizi ciddiyet ve hassasiyet temelleri üzerinde hallediyoruz. Güvenilirlik ve tercih edilmenin sorumluluklarını taşımaktan mutluluk duyuyoruz.

yusufvinc.com

diyarbakirvinc.net

BENZER FİRMALAR