• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusufun Annesi İş Başında

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Göktaş

Yusufun Annesi İş Başında

Tasarım, nişan tepsisi, nişan nikah hatırası, paspas, gelin buketi, mutfak panosu, isme özel hediyelik, takı kutusu, nikah nişan hediyeliği, sufle, tepsi kına gecesi, kına tepsisi, kına malzemeri, anahtarlık, lohusa terliği tacı, nedime bilekliği, takı kurdelesi, damat yaka çiçeği, el mumu, pleksi kapı süsü, pleksi nişan tepsisi, toptan parekende, hediyelik cam şişe, lavanta kesesi ve şişesi, kokulu tesbih ve damat fincanı olarak Karaman Merkez de hizmet vermekteyiz.

Yusufun Annesi İş Başında sürekli bir şekilde organizasyon sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız Kraman kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem tasarım sektöründe hem Karaman kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR