• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yuvam Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Yücetaş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ev; birçok farklı hayatı içerisinde barındıran, bütün dertlerin, tasaların, sevinçlerin, mutlulukların içerisinde yaşandığı hayatın önemli merkezlerindendir. Aile olabilmektir. İçerisinde sıcacık yemeklerin piştiği, mükemmel sofraların kurulduğu, insanın hayatını sevdikleri ile paylaştığı yerdir.

Çok derin anlamlar saklıdır içerisinde. Herkesin sevdikleri ile birlikte sıcacık bir çatı altında yaşama isteğidir. Her bir eşyasını heyecan ve sevgi ile seçmektir. Bizler de sizlere içerisinde kocaman anlamlar yüklü olan evleriniz için en kaliteli ve en rahat mobilya ürünlerini en uygun fiyata bulabileceğiniz işletmemizi Bartın mobilya sektörü içerisinde hizmete sunduk. Deneyimli ustalarımızın ellerinden çıkan ürünlerimiz sizlere evinizde en rahat yaşam alanlarını sunabilmek için özenle tasarlanmıştır.

Güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma arkadaşlarımız ile Yuvam Mobilya işletmemizde sizlerin mobilya konusunda aklınıza ilk gelen olabilmek için durmadan çalışıyoruz. Bartın’ın merkezinde bulunan mobilya işletmemizde sizlerin isteğine göre özel ölçülere göre mutfak dolabı, yatak odası ve yemek odası takımı, ahşap merdiven imalatı hizmetimiz bulunmaktadır.

En kaliteli malzemelerden ürettiğimiz mobilyalarımız evlerinize kadar getirip ücretsiz montaj servisimiz ile evinizde huzurlu yaşabilmeni için elimizden gelen her türlü katkıyı yapmaya çalışıyoruz. Yeni evlenen, evini yenilemek isteyen müşterilerimizin bütçelerini çok kasmadan rahatlık ile alışveriş yapabileceği bir ortam sunuyoruz.

Evlerinin birbirinden güzel ve rahat mobilyalar ile tadını çıkarmak isteyen, kaliteden ödün vermeden evine uygun fiyata şıklık katmak isteyen müşterilerimizi işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR