• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yuvam Pastanesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Yıldırım

Lezzet sırları ile zenginleşen pasta çeşitlerimiz ve birbirinden lezzetli, günlük ve taze olarak hazırlanan menülerimiz sizlerin tatmanızı bekliyor. Yuvam pastane olarak her zaman daha iyiyi hedefliyor ve lezzeti doruklarda yaşayabilmeniz adına çalışıyoruz. Malzemelerimizi özenle seçiyor ve siz değerli müşterilerimiz için hijyenik ortamlarda hazırlıyoruz. Hizmet kalitemizi deneyimleyerek bizleri tercih etmeniz mümkün.

Fast food seçeneklerimiz arasında pizzalarımız çeşitli böreklerimiz ve mantımız sizler için hazırlanmaktadır. Böreklerimiz sizin için ev yapımı hazırlanıyor. Tatlı sevenlerin uğrak mekanı olabileceğimiz gibi dilim pasta ve daha birçok pastalarımız için sizlerin beğeni ve tavsiyeleri sonucunda vazgeçilmez bir noktaya ulaşacağımıza eminiz. İçiniz biraz ısınsın mı istediniz, çeşidi bol bitki çaylarımızla her zaman size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz tamamen sizin beğeniniz odaklı yapılmaktadır. Hizmet kalitesi içerisinde gıda standartlarına uygun olarak hazırlanan başta pasta ve diğer tercih edebileceğiniz ürünlerimizle sizlerin mutluluğunu ileriye taşıyoruz.

Edirne restaurant sektörü içinde Yuvam Pastane ile mutluluk bir adım yakınınızda. Pasta, börek ve birçok çeşidin olduğu ürün yelpazesi bir hayli geniş işletmemizde Türk mutfağının güzel lezzetlerini bulabileceksiniz. Yuvam pastanesi özel günleriniz de her daim sizinle. Canınız her istediğinde günlerinize anlam katmak için buradayız. Evlere dilediğiniz gibi börek ve aynı zamanda pizza siparişlerimiz mevcuttur. Siparişleriniz için sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Denemeye değer ürünlerimiz için Yuvam Pastanesine bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR