• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zade Organizasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seher Durmaz

Zade Organizasyon olarak İzmir Buca’da faaliyet gösteren işletmemiz uzun yıllardır benzersiz çözümlere imza atmakta, en güzel organizasyonları tertip ederek geleceğe güzel hatıralar bırakmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun için bizler yıllar önce apayrı bir konseptle bölgemizi buluşturmak için yola çıktık. Faklı olduğumuzu kısa sürede gösterdik ve bugüne kadar yüzlerce farklı organizasyonu tertip ederek bölgemizin en fazla tercih edilen organizasyon firması haline geldik, yine de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha iyisi ve daha güzeli için huzurlarınızda bulunuyoruz.

İzmir organizasyon sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak her biri alanında deneyim sahibi, yenilikçi, kendini geliştirmeye devam eden, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz uzun zamandır birlikte çalıştığı için çok iyi koordine olmakta, muhteşem bir uyum içerisinde organizasyonlarınızın kusursuz geçmesi için her ne gerekiyorsa yerine getirmektedir. Bizler sizler için her şeyi ayarlayıp organize ederken sizlere de en güzel günlerinizin keyfini çıkarmak, doyasıya eğlenmek kalıyor. U sayede daha önce rastlamadığınız bir organizasyon dizaynını tercihinize sunuyor, benzersiz konseptlerle karşınıza çıkıyoruz.

Organizasyonlar tür her ne olursa olsun mutluktuk hedeflidir. Fakat son derece yorucu olduğu için davet sahipleri çoğu zaman sadece yorgunluğuyla baş başa kalıp hiçbir tat alamamaktadırlar. Oysa firmamız bu alanda her ne lazımsa sizin istekleriniz, tercihleriniz doğrultusunda yapmakta, tecrübesini de işin içine katarak eşi benzeri olmayan bir merasim sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR