• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zagros Oto Yağ Değişim Servisi

Adres :

Nusaybin Yolu Üzeri 2.km Mardin » Kızıltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Uytekin - Mehmet Uytekin

E-Posta Adresi :

seven_ilhan_047@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 603 21 83

Whatsapp 2:

0 (542) 603 21 83

Whatsapp 3:

0 (542) 603 21 29

Mardin’de hizmet veren firmamız müşterilerinin beklentilerini eksiksiz şekilde karşılama hedefi ile çalışmalarını yürütmektedir. Kızıltepe oto servis ve tamirhane sektöründe müşterilerin güvendiği adres olmayı başaran firmamız, verdiği hizmet kalitesi ile rakiplerini geride bırakmıştır.

Sektörde deneyime ve bilgi birikimine sahibi olmak büyük önem taşımaktadır. Bizler de uzun yıllar içinde kazandığımız deneyimimizi yaptığımız işlere en iyi şekilde yansıtmaktayız. Her zaman sektörel ve teknolojik yeniliklere açık olan firmamız, bu doğrultuda her gün bilgi hazinesini ve altyapısını geliştirmektedir. Ekibimizin de yenilik ve gelişmelere açık şekilde mesleki eğitimlerini sürdürmeleri için de fırsatlar sunmaktayız. Firmamız gibi kendini sürekli geliştirmeye devam eden usta personelimiz ile eksiksiz ve tam hizmet vermekten gurur duymaktayız.

İş ahlakı çerçevesinde, ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyerek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin güvenine layık olmak için çok çalışmaktayız. İş sürecinin ilk adımından son teslim anına kadar kalite standartlarını üst seviyede sağlamaktayız. Ayrıca talep doğrultusunda satış sonrası desteğimizle de müşterilerimizin yanında olmayı sürdürmekteyiz.

Başarımızın temeli müşteri memnuniyetine verdiğimiz öneme dayanmaktadır. Üstlendiğimiz her işte yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir. Bu anlamda en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti, en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Sektörün lider firması olarak, başarımızı sürdürülebilir kılmak için gece gündüz demeden çalışmaktayız. İş aşkımız ve müşterilerimize olan saygımız bizleri daima daha iyisini yapma noktasında ateşlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR