• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zara Oto Ekspertiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Evren Eser

İkinci el araç alacağınız zaman aracı ekspertiz hizmetinden geçirmeniz gerekmektedir. Ekspertiz işlemleri aracın geçmişte yaşadığı kazaları, değişen parçaları, mekanik aksamında bozulan yerleri, yakın zamanda masraf çıkarabilecek yerleri gösterir. Ekspertiz işleminde deneyimli teknik elemanlar gerekli teknik cihaz ve ekipmanlar ile araçları detaylı olarak inceleyerek size gerekli raporu sunar. Bu rapor sizi doktordan, bayandan, avukattan; yeni, az kullanılmış gibi çoğu yalan olan ilanlardan korur.

Birçok satıcı araçlarını bu tür ilanlar ile kusurlarını örterek satmaya çalışmaktadır. Ekspertiz işlemleri sizi bu tür satıcılardan korur. Aracın kaza kaydı bulunmadığı durumlarda da ekspertiz hizmeti almanız gerekir zira araç dışarıda onarılmış olabilir. Sivas oto servis ve tamirhane alanında hizmet veren firmamızdan uygun fiyatlara ekspertiz işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızda motor yanma odası kaçak ve aşınma testleri uygulanır. Tek kullanımlık cs motor test ile kompresyon kaçakları %100 tespit edilir. 6 ayda bir yaptıracağınız testler ile yüklü motor masraflarından, yolda kalmaktan korunursunuz. Aracınızın arıza ışığı yanıyor, performansı düşüyor, yakıt tüketimi artıyor ise kesinlikle cs motor testini uygulamanız gerekmektedir. Erken tespit mağduriyetinizi en az zarar ile atlatmanızı sağlar. Uyguladığımız motor aşınım testi ile motor ömrü belirlemede %100 net sonuç elde ederiz. Firmamızda kaporta testi de yapılmaktadır. Siz de uygun fiyatlara güvenilir ekspertiz sonuçları almak, erken sorun teşhisleri ile maddi külfetlerden kurtulamak istiyorsanız firmamızı tercih ediniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR