• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zara Öztürk Grup Oto Kurtarıcı ve Çekici

Adres :

Ahmet Başyurt Mahallesi Zara Cumhuriyet Üniversitesi Karşısı Başak Traktör Plazası Zara/sivas Sivas » Zara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Öztürk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 473 45 24

Whatsapp 2:

0 (544) 473 45 24

Whatsapp 3:

0 (542) 584 54 77

Zara Öztürk Grup Oto Kurtarıcı ve Çekici olarak zara en yakın çekici,zara en yakın oto kurtarıcı,zara oto çekici firması,zara oto kuratrıcı firması,zara 7/24 çekici,zara 7/24 kurtarıcı,zara kazalı araç çekici,zara kazalı araç kurtarıcı,zara yol yardım firması,zara acil yol yardım firması,zara çevremdeki en yakın çekici,zara çevremdeki en yakın kurtarıcı vb alanda hizmet vermekteyiz.

Profesyonel bir firma olma yolunda gereken adımları hızla atan kuruluşumuz, bugün geldiği noktada ilişkide olduğu müşteriler, iş ortakları ve ülkemiz nezdinde gurur verici işlere imza atmaktadır. Kuruluşumuzu ve beraberinde de ülke ekonomisini daha ileri noktalara taşıma gayretiyle hareket ettiğimiz bu yolda alanında uzman yönetici ve çalışanlarımız profesyonel katkı sağlamaktadır. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini sürdürebilmesi noktasında firmamız tarafından destek sağlanmaktadır.

Fiyatlarımızın ürünlerimizin kalitesine kıyasla uygun olması ve müşteri ihtiyaçlarının zamanında analiz edilebilmesi, ürünlerimize yoğun talep gösterilmesinin arkasında yatan en önemli sebepler arasında yer almaktadır. Misyonumuz müşterilerimizin taleplerini kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle karşılamaktır. Bunu sağlamak üzere teknolojinin en modern halini üretim sürecimizde değerlendirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR