• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ze Moda Evi Zümre Akıllı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zümre Akıllı

Düğün, nişan ve kutlamalar gibi özel günlerde giyeceğiniz kıyafetleri doğru bir şekilde seçmek, bulunduğunuz ortamda farkınızı ortaya çıkarmak için en önemli noktadır. Özellikle kadınlar için düğün en önemli günlerden biri olarak hayatının değiştiği bir nokta oluşturmaktadır. Bu nedenle beyaz gelinlik, bindallı ve nişan tuvaleti gibi noktalarda kadınlar için özel tasarımlarla her zaman kişiye has ürünler sağlanması gereklidir. Eğer sizde mutlak bir şekilde bu noktaya çok yüksek özen gösteriyorsanız, Ze Moda Evi Zümre Akıllı olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Ankara Yenimahalle ilçesinde yer alan işletmemiz Ankara giyim sektörü içerisinde kişiye özel tasarımlar ile nitelikli bir üretim gerçekleştirmektedir. Bu üretim yapısı içerisinde her tasarım farklı bir sonuç ortaya koyarken, görsellik ve kalite açısından da değişim oluşturmaktadır. Tasarlanan özel ürünlerimiz arasında gelinlik, nişanlık, Hint kıyafetleri, kına kıyafetleri, tuvalet ve abiye giyim ürünleri yer almaktadır. Ayrıca bu ürünlerde hem özel dikim ve tasarım talep edebilir hem satın alım gerçekleştirebilir hem de kiralama işlemleri sağlayabilirsiniz.

Firmamız üzerinden aldığınız nitelikli hizmetler ile birlikte en özel gününüzde en özel ve en güzel kişi olma şansına sahip olabilirsiniz. Firmamız üretim konusunda en kaliteli sistemlere dikkat ederek, en iyi ürünleri kullanması sayesinde de estetik sonuçlar sağlamaktadır. Bu sayede genç kadınların hayallerini süsleyen düğün, nişan ve kına gecesi gibi günlerde bütçelerine uygun bir şekilde doğru seçim sağlanması için hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR