• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zeki Manken

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayhan Öztürk

  • firma fb
  • firma instagram

Cansız mankenler pek çok sektörün olmazsa olmazıdır. Özellikle giyim ve konfeksiyon sektöründeki işletmeler vitrinlerini cansız mankenlerle dekore ederek fark yaratabilir, rakiplerinden çok daha öne çıkabilirler. Çünkü cansız mankenler kıyafetlerin daha rahat ve daha etkili sergilenmesine olanak tanır. Kişiler mankenlerin üzerindeki kıyafetleri kendi üzerlerinde hayal ederek satın almaya teşvik edilir. İstanbul Sutanbeyli’de faaliyet gösteren Zeki Manken firmamız bütün bunların bilincinde olarak cansız mankene dair bütün ihtiyaçlara profesyonel çözüm üretiyor.

İstanbul alışveriş sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyor, müşterilerimize yenilikçi, güvenilir ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyerek modern uygulamalar hayata geçiriyoruz.

Firma olarak geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Mağaza aksesuarları satışı alanında pek çok ihtiyaca karşılık verebiliyoruz. Kendi imalatımız mankenleri birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilikle tamamlıyor, vitrinlerinizde en güzel halleriyle yer almalarını sağlıyoruz. Birbirinden farklı cansız manken modelleri ile her sektörde kullanabilecek farklı kalıplarda ve özelliklerde manken modellerini beğeniye sunuyoruz. Üretimleriniz için en uygun prova mankenlerini tasarlıyor, imalatını yapıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Cansız manken imalat ve satış hizmetlerimiz yanında cansız manken tamiri de yapıyor, kullanmakta olduğunuz veya zara gördüğü için kullanılamaz hale gelmiş mankenlerinizi başarıyla tamir ediyor, en sağlıklı hale getirerek uzun yıllar yeniden kullanabilmenizi sağlıyoruz. Özel tasarım sporcu mankeni satışı yapıyor, her sektöre özel manken çözümlerini kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat avantajıyla yerine getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR