• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zen Car

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ulaş Zengel

Sahip olduğumuz araçların daima periyodik aralıklarla temizlik işlemlerinin yapılması gerekir. Bu durum araç içi ve araç dışı çeşitli deformasyonların oluşmasının önüne geçen bir etkendir. Ayrıca araçları gün içerisinde sıklıkla kullanmamızdan dolayı bu durum sağlığımız açısından da önem arz eden hususlardan biridir. Araçlarımızın bizlere iyi bir performans sağlamasının yanında dış görünümü de güzel bir tasarım elde edilmesi açısından özen gerektirmektedir. Bu noktada araçlara uygulanacak çeşitli türden modifiye ve aksesuar işlemleriyle aracımıza yeni donanımlar ve tasarımlar kazandırmamız mümkün olmaktadır. Bizler İstanbul Zen Car firması olarak en gelişmiş teknik donanımlarımız ile bir araca ihtiyaç duyulacak her türlü yeniliği kazandırabilmekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanarak araçlarınızın iç dış detaylı temizlik işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz. Ayrıca araçların pasta cila uygulamaları, oto boya koruma işlemleri, motor koruma ya da benzeri türden çeşitli bakım hizmetlerine de çalışmalarımız bünyesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bizler tüm ekibimizle bir dayanışma içerisinde çalışarak müşterilerimiz için en memnun edici sonuçları elde etmeye gayret göstermekteyiz. Bunun için iyi bir takım çalışmasıyla, sahip olduğumuz teknik olanakları en verimli şekilde kullanmaktayız. Araçların her bakımdan en iyi donanımlara sahip olması için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda buna uygun profesyonel işlemler gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimizde daima karşılıklı güven, saygı ve hoşgörüyü esas alarak bu alanda her açıdan memnuniyeti sağlamaya çalışmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımıza her zaman bağlı kalarak markamızı bu sektörde önemli bir değer haline getirmek hedefiyle hareket etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR