• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zerafet Yemek

Adres :

Sanayi Mahallesi 60147 Nolu Cadde No 22 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Mart

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zerafetyemek27@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 775 97 79

Whatsapp 2:

0 (532) 775 97 79

Whatsapp 3:

0 (533) 563 64 61

Zerafet Yemek firması olarak siz değerli müşterilerimize toplu yemek organizasyonlarıyla ilgili tüm özel günlerinizde hizmet vermekteyiz.

Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Ülkemizde faaliyet göstermiş olduğumuz sektördeki kalite standartlarını adeta yeniden oluşturmuş durumdayız.Birçok firma bizim belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına ulaşmak için çaba gösterirken firmamız şimdiden gelecek günler adına yenilikler tasarlamakta ve farklılıklar planlamaktadır.Bu noktada gıpta edilen pek çok uygulama ve hizmetin standart hale getirilmiş olduğu kurum bünyesinde yer alması gurur vericidir.

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Üretim ve hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR