• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeriliçe

Adres :

Güneş Mahallesi 58 Sokak Cuma Pazari Caddesi No: 30 Akdeniz Mersin Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Leyla Bakrak

E-Posta Adresi :

leylabakrak@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (553) 051 33 08

Whatsapp 2:

0 (553) 051 33 08

Zeriliçe

Hediyelik eşya, yöresel elbise, fistan kemerleri, aksesuar, gelin buketleri, gelin tacı, gelin çiçeği, çanta cüzdanı, kapı süsleri, bebek süsleri, magnet, kokulu taş, saç türban aksesuarları, otantik şallar ve takı çeşitleri, takı modelleri, organizasyonlara yöresel kıyafetler ve tüm özel günlere yönelik hizmetler olarak Mersin Akdeniz de hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR