• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zersa Temizlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Salih Üner

  • firma instagram

Zersa Temizlik şirketi, onlarca hizmet sektöründe danışanları bulunan birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olup çalışmalarımıza bu amaç doğrultusunda yön veriyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine karşılık verebilmek için çalışmaktadır. Bu kapsamda ihtiyacınız olan temizlik hizmetinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mardin temizlik sektöründe önde gelen firmalardan biri olarak sizlerin tüm temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları; gündelik temizlik, ev temizliği, inşaat sonrası daire ve ofis temizliği, ofis ve kurum temizliği, böcek ilaçlama hizmetleridir. Hijyen konusunda siz danışanlarımızın hassasiyetlerinin farkındayız. Bu yüzden kullandığımız doğa dostu malzemeler ve eğitimli personelimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yaşadığımız evlerde, çalıştığımız kurumlarda, gezdiğimiz mağazalarda, çocuklarımızın gittiği okullarda kısacası gün içinde bulunduğumuz her yerde sağlığımız için en önemli unsurlardan biri temizliktir. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmet ile ortamın hijyeninden emin olabilir ve gönül rahatlığıyla vakit geçirebilirsiniz.

Profesyonel temizlik anlayışımızla sadece alan temizliği değil ev eşyalarınızın hijyeni konusunda da bizlere güvenebilirsiniz. Gündelik ev temizliğinin yanı sıra koltuk ve yatak yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunlara ek olarak araçlarınızın koltuklarını uygun malzemeler kullanarak temizletebilirsiniz. Mardin genelinde temizlik sektöründe kurulduğumuz günden bu güne alanında en iyi olan firmalardan biri olarak siz müşterilerimizin daima yanındayız. Uygun fiyatlı temizlik hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Daima uygun adımlarla daha da iyi olmak için çabalayarak sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR