• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Zeybeg Cenaze Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nuray Yağbasan - Fikret Yağbasan

  • firma fb

Zeybeg Cenaze Hizmetleri, özel cenaze hizmetleri alanında Ankara medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet vermektedir. Sizlerin üzücü günlerinde ihtiyacınız olan destek için bizler deneyimli kadromuzla yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Oldukça üzücü günler için ihtiyacınız olan tüm hizmet ve destekleri sizlere sunan bizler, saygı, sevgi ve güven odaklı çalışmalarımızı, sizlerin koşulsuz memnuniyeti için sürdürüyoruz. Buradan hareketle yaptığımız tüm çalışmaları sizlerin talep edebileceklerinize göre düzenliyor ve şehir içi cenaze nakil, şehir dışı cenaze nakil, yurt dışı cenaze nakil ve hava yolu cenaze nakil işlemleriniz için araçlarımızla hizmet sunuyoruz. Defin işlemleri için ihtiyacınız olan tüm gereklilikleri sağlıyoruz.

Araçlarımız oldukça sağlam kasa profiline sahip, kabin içi izolasyonu, yine kabin içi aydınlatması son derece kaliteli, soğutma sistemi son teknolojik gelişmelere uygundur. En gelişmiş sistemleri kullandığımız araçlarımızda hijyen son derece önemli bir koşuldur. Ve bizler tüm gereksinimleri sizlere uygun biçimde hazırlıyoruz. Bizler Zeybeg Cenaze Hizmetleri olarak sizlere en son model araçlarla hizmet sağlıyoruz.

Kuruluşundan bu yana sektöründe en yeni uygulama ve teknolojik gelişmeleri takip eden bizler, alanında öncü çalışmalarımızla cenaze hizmetleri alanında başarı çıtasını yukarıya taşıyoruz. Dünya standartlarında çalışmalarımız ve dini inançlara uygun tutumumuzla defin ve cenaze nakillerini itina ile gerçekleştiriyoruz. İletişim kanallarımızdan bize kolaylıkla ulaşabilir, dilediğiniz hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Ankara Cenaze Hizmetleri ihtiyaçlarınız için sizin yanınızda destekçininiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR