• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeynep & İsmet Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmet Halit Gökçe - Zeynep Kalyon Gökçe

Zeynep & İsmet Kuaför

Zeynep & İsmet Kuaför firması olarak, güzellik sektöründeki birincil değerimiz ve vazgeçmeyeceğimiz hizmet anlayışımız ise müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü olmamızdır. Zeynep & İsmet Kuaför, çalışanları sürekli güler yüzlü bir şekilde müşteriler ile ilgilenmekte ve onların ihtiyaçlarını bu sayede en etkili şekilde karşılayabilmektedir.

Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.
Profesyonel bir firma olma yolunda gereken adımları hızla atan kuruluşumuz, bugün geldiği noktada ilişkide olduğu müşteriler, iş ortakları ve ülkemiz nezdinde gurur verici işlere imza atmaktadır. Kuruluşumuzu ve beraberinde de ülke ekonomisini daha ileri noktalara taşıma gayretiyle hareket ettiğimiz bu yolda alanında uzman yönetici ve çalışanlarımız profesyonel katkı sağlamaktadır. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini sürdürebilmesi noktasında firmamız tarafından destek sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR