• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeynosol Solucan Gübresi

Adres :

Karacabey Fevzipaşa Köyü Bursa Bursa » Karacabey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Yemişci

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 715 01 99

Whatsapp 2:

0 (543) 715 01 99

Zeynosol Solucan Gübresi olarak Bursa-Karacabey de hizmet vermekte olupsolucan satışı,solucan maması,solucan gübresi, şeftali gübresi,organik solucan gübresi,mısır gübresi,solucan maması,çiçek gübresi,tarım gübresi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR