• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zeyve Lavanta Tatil Köyü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşe Şengül

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Zeyve Lavanta Tatil Köyü olarak Karaman Ermenek’te faaliyetlerine devam eden işletmemiz uzun yıllardır kalitenin, güvenin, benzersiz hizmetlerin değişmeyen adresidir. Bizler yıllar önce bölgemizde eşi benzeri olmayan bir uygulamaya imza atmak istedik. Bunun için geniş bir saha araştırması yaparak tüm dünyadaki örneklerini de inceledik ve günümüzde insanların doğa ile iç içe olma özlemlerinin her geçen gün arttığını gözlemledir. Buna eşsiz bir manzara ve eşsiz bir ortamda karşılık vermek için tasarımlar yaptık. Projeler hazırladık ve doğanın kalbinde, tamamen ahşabın ve ağacın ham yapısını kaynaştırarak çözüm geliştirdik. Bu yüzden de kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılaşarak bölgemizin en çok tercih edilen tatil mekanlarından birisi haline geldik. Yine de bizler daima daha fazlası ve daha iyisi için çaba sarf etmeye devam ediyoruz.

Karaman turizm sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak bizler önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, sizlerin ihtiyaçlarını takip ediyoruz. Gerekli çözümleri tam da istediğiniz gibi değil, çok daha ötesinde karşınıza çıkarıyoruz. Bu sayede eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Eşsiz bir konseptte sevdiklerinizle birlikte şehrin kalabalığından uzaklaşmış, yeşillikler içinde bir tatil fırsatı sağlıyoruz.

İşletme olarak yenilikçi ve gelişime açık bir yapıda hizmet veriyor, en modern teknolojileri çalışmalarımıza ve ortamımıza uyarlayarak sizleri ağırlıyoruz. Bütün ihtiyaçlarınıza karşılık verecek donanımlarla birlikte ekonomik bir tatil fırsatını da sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR