• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zigana Mandıra

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Beytul Temiz

  • firma fb
  • firma instagram

Yöresel lezzetler alanında ünlenen Zigana Mandıra ailesibirmilyonnokta.com üyesidir. Sadece siz değerli müşterilerimiz için kurulan çiftliklerde özenle ve sevgiyle büyütülen hayvanlarımızdan elde ettiğimiz ürünlerimizle sizlere hizmet etmekteyiz. Çiftliklerimizde doğal yaşam koşullarının sağlanması konusunda son derece duyarlıyız. Hayvanlarımızdan elde ettiğimiz ürünler onların sağlıklı olmasıyla yakından ilgidir. Bu düşünce ile hayvanlarımıza sizlere sunduğumuz ürünlere gösterdiğimiz özeni ve ilgiyi gösteriyoruz. Uzman veteriner kontrolünde gerekli tüm kontroller zamanında yapılmaktadır.

Ankara alışveriş sektöründe doğal ürünlerimize duyulan bu eşsiz ilginiz karşısında kendimizi her geçen gün sizin için geliştirmeyi ve yeniliklerle karşınıza çıkmayı amaç edindik. Kurulduğumuz ilk günden beri doğal yaklaşımlar ve yöntemlerle siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilmesini sağlıyoruz. Günümüz koşullarında sağlıklı beslenmenin yaşam kalitesini arttırdığı bilimsel olarak ispatlanmıştır. Herkesin bu koşullarda yaşama hakkı olduğu düşüncesiyle makul fiyatlarla en iyi kalitede ürün sunmak adına işletim süreçlerimizi son teknoloji ürünlerle geliştiriyoruz.

Doğaya saygılı olan işletmemizde hayvanlarımızın beslenmesinde itibaren ürünlerimiz son halini alıncaya kadar tüm süreçlerimizde doğal ortam koşullarının sağlanmasını prensip haline getirmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizi katkı maddesi kullanmadan ürettiğimiz konusunda gerekli tüm belgelere sahip olmakla birlikte kalite ve hijyen standartlarına uygunluğumuz konusunda da lider bir işletme olduğumuz için gurur duyuyoruz. Mandıramızda çeşitli ürün grupları ile her kesimden müşterimizin damak zevkine hitap etme konusunda oldukça başarılıyız. Sizlerin de doğal ürünlerimizi denemeniz için sabırsızlanıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR