444 24 98
  1. Restaurant
  2. Bolu
  3. Zirve Cafe

Zirve Cafe İletişim Bilgileri

Zirve Cafe

Zirve Cafe olarak Bolu da hizmet vermekte olup oyun salonu,maç yayını,fastfood,sıcak soğuk içecekler,kahvaltı,özel gün kutlamaları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Beşkavaklar Mahallesi Çakmaklar Caddesi No: 39/a Bolu
Telefon 1 Telefon 0 (544) 434 03 90
Yetkili Yetkili Fazlı Kazan
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Bolu » Merkez
Beşkavaklar Mahallesi Çakmaklar Caddesi No: 39/a Bolu

Zirve Cafe Firması Hakkında

Zirve Cafe olarak Bolu da hizmet vermekte olup oyun salonu,maç yayını,fastfood,sıcak soğuk içecekler,kahvaltı,özel gün kutlamaları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Zirve Cafe FİRMA ETİKETLERİ

bolu aile ile gidilecek yerler

bolu evlilik teklifi organizasyonu

bolu doğum günü kutlamaları

bolu gözde mekan

bolu en güzel aile mekanı

bolu canlı müzik veren yerler

bolu en güzel mekan

bolu güzel cafe

toplu yemek organizasyonlar bolu merkez

en iyi restaurant bolu merkez

aile ile gidilecek yerler bolu merkez

doğum günü kutlamaları bolu merkez

en güzel aile mekanı bolu merkez

canlı müzik veren yerler bolu merkez

en güzel mekan bolu merkez

bolu merkez toplu yemek organizasyonları

bolu merkez aile ile gidilecek yerler

bolu merkez evlilik teklifi organizasyonu

bolu merkez doğum günü kutlamaları

bolu merkez gözde mekan

bolu merkez en güzel aile mekanı

bolu merkez canlı müzik veren yerler

bolu merkez en güzel mekan

bolu merkez güzel cafe

bolu toplu yemek organizasyonları

en güzel mekan bolu

canlı müzik veren yerler bolu

en güzel aile mekanı bolu

doğum günü kutlamaları bolu

aile ile gidilecek yerler bolu

en iyi restaurant bolu

toplu yemek organizasyonlar bolu


Devamını Göster