• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Zirve İş Sağlığı Güvenliği Malatya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esra Çekmegeli

  • firma fb

Malatya Zirve İş Sağlığı Güvenliği olarak Malatya Battalgazi’de faaliyet gösteren firmamız,Malatya hizmetsektörünün öncüleri arasında yer almakta, kaliteli çözümler üretmektedir. İş ortaklığı yaptığı işletmelerin kurumların işçi güvenliğini yasalar çerçevesinde geliştirmekte, daha yaşanabilir çalışma ortamlarının oluşturulmasına katkı sunmaktadır.

Deneyimi ve uzmanlığı birleştiren firmamızda organizasyon yapılanmamız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca sertifikalı A, B, C Sınıfında İş Güvenliği Uzmanları, Sağlık Personelleri, İşyeri Hekimleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca sertifikalı Çevre Görevlilerinden oluşmakta, bütün yeterliliğe sahip olarak hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ve çeşitli sektörlerde İş Güvenliği Uzmanı olarak başlamış tecrübemizi OSGB Yöneticiliği, pek çok firmada İSG Şefliği, İSG Birim Koordinatörlüğü olarak etkili görev aldık. Deneyimlerimizle, eğitim ve bilgi birikimlerimizle sürekli gelişime, yeniliklere açık olarak sektöre yeni bir bakış açısı geliştirmek amacındayız. Sektörü uluslararası seviyede takip ediyoruz ve dünya standartlarında çözümlerle iş ortaklarımızı tanıştırıyoruz. OSGB kaynaklı eksiklikleri analiz ederek uzman ekibimizle en iyi hizmeti verme, sektörde sürekliliği bulunan ve tercih edilen Sağlık ve Güvenlik Birimi olma amacında olup her geçen gün daha iyiyi ve daha kaliteliyi sunma çabasındayız.

İş sağlığı ve güvenliği, periyodik kontroller, toz ölçümleri ve daha onlarca farklı hizmeti yerine getiriyoruz. İş verenlerin ve çalışanların güvenlik kültürünü geliştirmek için sektörde uzman ekibimizle çalışmalarımızı daha ileriye taşıma gayretindeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR