• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zonguldak Candan Veteriner Kliniği

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Mehmetçik Caddesi Demircioğlu Apartmanı No: 20/ B Zonguldak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Candan Yayla Topçu

E-Posta Adresi :

cyayla67@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 691 89 90

Son dönemlerde artan hayvanlara yönelik şiddet yüzünden birçok hayvanımız vahşice katledilmektedir. Bu durumu önlemek için genel olarak bir çalışma yürütülüyor olsa da hiçbir zaman verimli bir sonuç alınamamaktadır. Firma olarak bizler de hayvanlarımızı koruma içgüdüsü ile siz değerli müşterilerimize veterinerlik hizmeti sunmaktan dolayı büyük bir kıvanç içerisindeyiz.

Evcil hayvanlarınızın her türlü bakımını ve tedavisini gerçekleştirerek sizlerin en büyük yardımcısı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde hayvanlarınıza tüm hassasiyetimizi göstererek güvenli bir hizmet sunuyoruz. Evcil hayvanlarınızın gebelik testi dâhil birçok konuda sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz.

Aynı zamanda kullanmış olduğumuz araç ve gereçlerimiz de kaliteli ve elverişli olup, hayvanlarınızın zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Yemek yeme konusunda sıkıntı yaşayan hayvanlarınızı detaylı bir şekilde testten geçirdikten sonra sizlere yapılması gerekenleri anlaşılır bir dille açıklıyoruz.

Ayrıca, yaralanan hayvanlarınızı gerekirse ameliyat edip, sağlıklarına tekrar kavuşmaları için var gücümüz ile çalışıyoruz. Zonguldak evcil hayvan sektörü statüsünde öncü olan firmamızın uygulamış olduğu fiyat politikaları sayesinde sizlerin takdirini daima kazanmış oluyoruz. Evcil hayvanlarınızın ve sizlerin memnuniyeti bizlerin önceliğidir.

Sokakta hasta bir hayvan ile karşılaşırsanız da bizlere hemen getirip, tedavi edilmesine katkı sağlamış olabilirsiniz. Son olarak işletmemize mevcut olan iletişim adresinden dilediğiniz zaman ulaşabilir, bizleri şimdiden tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi huzurlarınıza sunarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR