• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zonguldak Sarayspor Futbol Okulu

Adres :

Karaelmas Mahallesi Karaelmas Küçük Sanayi Sitesi 1 Blok No: 1 ( Deli Bal Halısaha) Zonguldak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Altuntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 660 79 01

Whatsapp 2:

0 (537) 316 00 61

Spor sektöründe son derece kaliteli bir hizmet sunan Zonguldak Sarayspor Futbol Okulu isimli değerli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla duyurdu. Zonguldak'ta halka hizmet sunmakta olan eşsiz hizmet sahibi firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Sporun hayatımızdaki yeri ve önemini hepimiz bilmekteyiz. Spor insan vücudu için adeta hastalıklara deva, vücuda şifadır. Bu nedenle düzenli olarak spor yapılmalı ve bu şekilde insan vücudunu en iyi şekilde korumalıdır.

Günümüzde spor yapan veya sporla ilgilenen insan sayısı çok azdır ve hatta gittikçe de azalmaktadır. Firmamız, kurulduğu günden bu yana aralıksız bir şekilde spor eğitimleri vermiştir. Sporu insan hayatına yerleştirmeye çalışan değerli firmamız, işinin ehli çalışan kadrosu ile en iyi şekilde futbol eğitimleri veriyor. Çocuk, genç, kadın veya erkek ayırt etmeksizin futbol eğitimi veren okulumuz gittikçe büyüyor ve yayılıyor.

Zonguldak spor, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. En iyi hizmeti sunarak bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı başaran değerli firmamız, uygun fiyatları ile de ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle çocuklardan güçlü futbol grupları oluşturan değerli eğitmenlerimiz, futbol turnuvaları da düzenleyerek yapılan çalışmalardan çıkan sonucu bize göstermektedirler.

Sizler çocuklarınızı kaliteli ve güvenilir bir futbol eğitimi veren firmamıza kaydetmek isterseniz mekânımıza gelip yüz yüze görüşmeniz yeterlidir. Ayrıca sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip ederek indirim dönemlerini yakalayabilir ve faydalanabilirsiniz. Bizlere iletişim numaramız üzerinden de dilediğiniz zaman ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

zonguldak futbol okulu,zonguldak futbol akademisi,zonguldak futbol kursu,zonguldak futbol kursu fiyatları,zonguldak özel futbol kursu,zonguldak özel futbol akademsi,zonguldak özel futbol okulu,zonguldak birebir futbol kursu,zonguldak uygun fiyatlı futbol kursu,zonguldak uygun fiyatlı futbol akademisi,zonguldak uygun fiyatlı futbol okulu,zonguldak futbol okulu fiyatları,zonguldak futbol akademsi fiyatları,zonguldak futbol okulu iletişim numaraları,zonguldak en yakın futbol okulu,zonguldak en yakın futbol kursu,zonguldak en yakın futbol akademisi,zonguldak futbol kursu iletişim numaraları,zonguldak futbol akademisi iletişim numaraları,zonguldak tercih edilen futbol kursu,zonguldak tercih edilen futbol akademisi,zonguldak tercih edilen futbol okulu,zonguldak merkez futbol okulu,zonguldak merkez futbol akademisi,zonguldak merkez futbol kursu,zonguldak merkez futbol kursu fiyatları,zonguldak merkez özel futbol kursu,zonguldak merkez özel futbol akademsi,zonguldak merkez özel futbol okulu,zonguldak merkez birebir futbol kursu,zonguldak merkez uygun fiyatlı futbol kursu,zonguldak merkez uygun fiyatlı futbol akademisi,zonguldak merkez uygun fiyatlı futbol okulu,zonguldak merkez futbol okulu fiyatları,zonguldak merkez futbol akademsi fiyatları,zonguldak merkez futbol okulu iletişim numaraları,zonguldak merkez en yakın futbol okulu,zonguldak merkez en yakın futbol kursu,zonguldak merkez en yakın futbol akademisi,zonguldak merkez futbol kursu iletişim numaraları,zonguldak merkez futbol akademisi iletişim numaraları,zonguldak merkez tercih edilen futbol kursu,zonguldak merkez tercih edilen futbol akademisi,zonguldak merkez tercih edilen futbol okulu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR