• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Zümra Market Manav Şarküteri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Çıkı

reklam logosu
  • firma instagram

Sebze ve meyvenin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri tartışılamaz. Bu gıdaların düzenli tüketilmesi sağlıklı ve uzun bir yaşam için gerekli unsurlardandır. Sadece tüketmek değil aldığınız ürünün nereden geldiğini, hijyenik ve hormonlu olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Zümra Market Manav Şarküteri olarak siz değerli müşterilerimiz için bütün bu detayları düşünerek en doğal, en taze ve sağlıklı gıdaları tezgahlarımıza yerleştirdik. Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz ürünlerimizde sağlığı tehlikeye sokacak hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır. Dolayısıyla piyasadaki referans sahibi olan tedarikçilerle çalışmaktayız.

Tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap vererek en doğal ürünlerimizi, mevsim sebze ve meyvelerini tezgahlarımızda bulunduruyoruz. Ayrıca farklı tatlar arayanlar için tropik ürünlerimizde mevcuttur. Satışını yaptığımız ürünleri müşterilerimizin cebini yormadan uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Bütün kitleye hitap eden firmamız tercih sebebi olmaktadır. Firmamız A’ dan Z’ ye bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak potansiyele sahiptir.

Firmamızın faaliyeti başladığından bugüne kadar geçen sürede değişmeyen ahlak kurallarımız ve etik çalışma prensimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Deneyimli ve uzman çalışanlarımız alışveriş süresince sizlere destek olmakla birlikte sohbet eşliğinde uygun fiyat ve kaliteli olan ürünlere yönlendiriyorlar.

Karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde ilerlediğimiz bu yolda her zaman olumlu geri dönüşler aldık. Amacımız müşterilerimizin süre gelen memnuniyetini devam ettirebilmektir.

Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz, sosyal ağlardan bizlerle iletişime geçebilir. Veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Verdiğiniz siparişler en kısa sürede adresinizde olacaktır. İlginiz için teşekkürler.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR