• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmir'de Ahşap Dekorasyon Firmaları - Ahşap Dekorasyon firmaları İzmir | Birmilyonnokta

İzmir'de Ahşap Dekorasyon ile ilgili firmalarının listesi. İzmir'de Ahşap Dekorasyon Şirketleri

İzmir 'de Ahşap Dekorasyon Firmaları

Ravza Boya Atolyesi

Ahşap Dekorasyon


Değer verdiğiniz mobilyalarınızı size özel renklerle yeniden itina ile boyuyoruz

Çınar Doğrama Mobilya

Ahşap Dekorasyon


İzmir ahşap dekorasyon alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyimler ile

Zorlu Parke

Ahşap Dekorasyon


Parkenin doğru adresi Zorlu Parke birmilyonnokta.com üyesidir. Parke seçiminde dikkat e

Bilen Mobilya Ahşap Mobilya Dekorsayon

Ahşap Dekorasyon


Asil Mutfak Mobilya Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


Biz Asil Mutfak Mobilya Dekorasyon olarak adımızdan da anlaşılacağı gibi ahşapla ilgili ne ihtiyacı

Aksoy Mobilya Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


Yapılardaki mobilya dekorasyon alanında sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunmakta olan fir

Korkmaz Kardeşler Yapı Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


Yapılardaki en önemli konuyu hiç şüphesiz ki dekorasyon oluşturmaktadır. Bu bir ta

Efe Ahşap Ev

Ahşap Dekorasyon


İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde hizmet vermekte olan Efe Ahşap Ev olarak bizler ahşap evl

Kaleli Mutfak Kapı

Ahşap Dekorasyon


Ahşap hem dayanıklı hem de estetik görünümü ile mobilya tasarımında en ç

Aksaçel Çelik Kuaför Mobilyaları Dekorasyon Kozm. Teks. San. Ve Tic. Ltd Şti.

Ahşap Dekorasyon


AKSAÇEL ÇELİK KUAFÖR BERBER DEKORASYON İMALAT FİRMAMIZ SIFIR KUAFÖR BERBER

Özlem Vezir Atölye

Ahşap Dekorasyon


Evinize veya iş yerinize farklı bir hava katmak istiyorsanız, şık ve kullanışlı tasarımlara yer ver

Banuca Dekoratif Boyama & Sanat Atölyesi

Ahşap Dekorasyon


Banuca Dekoratif Boyama & Sanat Atölyesi olarak İzmir Karşıyaka’da faaliyet gös

Uğur Mutfak ve Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


Uğur Mutfak ve Dekorasyon Mutfak dekorasyonu, kapı, raydolap, hilton banyo, ahşap işleme, ahşap dek

Galla Paletçilik

Ahşap Dekorasyon


Galla Paletçilik  firması olarak İzmir ilinde palet alım satımı yapmaktayız. Galla Pale

egela mobilya dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


HAKKIMIZDA siz değerli müşterilerimize mutfak dolabı elbise dolabı genç odası odası kap

TURSUNLAR PARKE

Ahşap Dekorasyon


  Aydında laminant parke döşeme, Aydında 3d epoksi zemin kaplama, Aydında ep

izmir çiğli mutfak dekorasyon hazır mutfak

Ahşap Dekorasyon


izmir çiğli'de  boya badana işleri, sürgülü dolap sistemleri, komple

ÖZKUL MOBİLYA DEKORASYON

Ahşap Dekorasyon


Vesmo Mobilya Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


MOBİLYA DEKORASYON  sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyere

Göze-m Mobilya Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


MODEK 3D TASARIM & DİZAYN

Ahşap Dekorasyon


    HAKKIMIZDA

Ege Can Mobilya

Ahşap Dekorasyon


1975 yılında Ege Polyester cila atölyesi olarak başladığımız mobilya sektöründe 1978 yılında Eg

Gülcan Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


Yapay Şelale sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha ka

Yeşil Gürün Mobilya ve Cilalama Atölyesi

Ahşap Dekorasyon


YEŞİL GÜRÜN MOBİLYA VE CİLALAMA ATÖLYESİ  ,AHŞAP DOLAP CİLALAMA,MERDİVEN CİLALAMA,AHŞAP VARAK B

Akpınar Mutfak ve Ahşap Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


AKPINAR Ahşap, insana yatırımı, çevreye saygıyı ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan bir kuruluş

Şentürk Masa ve Sandalye

Ahşap Dekorasyon


  Firmamız uzun zamandır masa ve sandalye uretme ve geliştirme alanında siz müşterilerimi

Çiko Group Mobilya Dekrasyon

Ahşap Dekorasyon


Nokta Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


Yener Grup

Ahşap DekorasyonEstetik Ve Kaliteli Ahşap Dekorasyon Uygulamaları

Ev veya iş yerlerinde mimari dekorasyon işlemleri yapılırken en çok tercih edilen malzemelerin başında ahşap ürünler gelmektedir. Ahşap ürünler günümüzde yerli ve ithal olarak farklı orman ürünlerinden üretilen döşeme, dekorasyon ve mobilya hammaddeleridir. Bu hammaddelerin dekorasyon uygulamalarında kullanılması sayesinde çok daha estetik ve uzun ömürlü yapılar oluşturulması mümkün olmaktadır. Bu nedenle iç mimari uygulamalarında ev ve işyerlerinde lambiri kaplaması, tavan uygulaması ve zemin kaplamalarında ahşap dekorasyon uygulamaları gerçekleştirilmesi sıklıkla görülen bir durumdur.

Dekorasyon uygulamalarının yapılmasında uygulanan lambiri kaplamalarında farklı ahşap ürünleri tercih edilerek işlemler gerçekleştirilir. İstenilen uygulamanın kalitesine ve talep edilen görünüşe göre farklı ağaç ürünlerinden elde edilen ahşap malzemelerle bu kaplamalar yapılabilir. Bu işlemlerde kullanılan ağaçlar arasında çam, ladin, kavak, kayın, sedir, limon ve kestane gibi birçok ağaç türü ürünleri bulunmaktadır. Dekorasyon işlemlerinde kullanılan bu ağaç ürünlerinin her biri farklı bir renk, sağlamlık ve kaliteye sahiptir. Bu nedenle evlerde dekorasyon uygulamaları yapılırken ahşap dekorasyon firmaları müşterilerin taleplerine göre en uygun olacak ağaç ürünlerini de tercih ederler.

Günümüzde hizmet vermekte olan tüm firmalar tarafından dekorasyon işlemlerinin yapılmasından önce bölgede yapılan incelemeler ve alan ölçümleri sonrasında en uygun ahşap ürünler seçilir ve uygulama için en uygun tasarım hazırlanır. Yapılan ahşap dekorasyon tasarımı sonrasında başarılı bir uygulama gerçekleştirilerek estetik bir görüntü sağlanabilmesi amacıyla ahşap ürünlerde vernikleme, cilalama, lekeleme ve parlatma gibi farklı işlemler gerçekleştirilir. Bu sayede uygulamalarda hem güzel bir görüntü elde edilirken hem de sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlanır.

Dekorasyon uygulamaları ev veya iş yerlerinde çok farklı bölgelerde uygulanabilen işlemlerdir. Bu işlemler ahşap dekorasyon firmaları tarafından evlerin zeminlerinde, duvarlarında, tavanlarında, merdivenlerinde ve müstakil evlerin çatılarında, tavan aralarında, balkonlarında, teraslarında ve bahçe çardaklarında uygulanabilen işlemlerdir. Kapalı alanlar ile açık alanlar arasında uygulanan işlemlere göre farklılık bulunduğu gibi kullanılan ahşap malzemelere göre de farklılık bulunmaktadır. Çünkü açık alanlarda kullanılan malzemelerin daha sağlam ve doğa şartlarından etkilenmeyecek bir hale getirilmesi gerekir.

Ahşap Dekorasyon Uygulamaları Ve Doğru Marangoz Seçimi

Evlerde ve işyerlerinde uygulanan dekorasyonlar da estetik görüntülerin elde edilmesi ve sağlamlık oluşturulması amacıyla uzman isimlerin işlemleri gerçekleştirmesi çok önemli bir noktadır. Piyasada kalitesini kanıtlamamış ve tecrübe sahibi olmayan bir marangoz tarafından hazırlanan ahşap ürünleri ile yapılan dekorasyon uygulamaları çok başarısız ve kalitesiz sonuçlar elde edilmesine neden olabilir. Bu gibi bir risk ile karşılaşılması için en iyi ustaların seçilerek hem ahşap ürünlerinin hazırlanması hem de uygulamaların yapılması noktasında kaliteli sonuçlar elde edilebilir.

Dekorasyon uygulamaları çoğu zaman yapıldıkları yerler de çok uzun yıllar boyunca kullanılacak şekilde gerçekleştirilir. Bu nedenle uygulamaların yapılması tam bir profesyonellik ve kalite çerçevesinde gerçekleştirilmelidir. Çünkü ev veya iş yerlerinde yapılan diğer birçok uygulamaya benzer olmayacak şekilde dekorasyon uygulamaları beğenilmediği takdirde sökülebilen veya kolaylıkla değiştirilebilen uygulamalar değildir. Bu nedenle malzeme seçiminde de önemli olan bir nokta olarak en kaliteli ve uygun marangoz firmaları tercih edilmelidir. Bu sayede uygulamanın gerçekleştirilmesi için gerekecek tüm malzemeler sorunsuz ve nitelikli olarak temin edilebilir. Ahşap malzemeler, yanlış işlemler sonunda yenilenerek değiştiremez ve çok kolay bir şekilde bulunan uygun fiyatlı ürünler olmadığı için bu malzemelerle çalışılırken dikkat edilmesi gerekir.

Dekorasyon uygulamalarının gerçekleştirilmesi sırasında istenilen tasarımın birebir uygulanması amacıyla güvenilir iç mimarlar ve firmalar ile çalışılarak kaliteli sonuçlar elde edilmesi sağlanabilir. Uzun yıllar boyunca yerleşim sağlanacak evlerde ve çalışma ortamı olarak kullanılacak iş yerleri ve ofislerde yapılacak dekorasyon uygulamalarının gerçekleştirilmesinde yapılan ahşap uygulamalar sağlam olarak gerçekleştirildiğinde estetik, nitelikli ve sağlıklı bir ortam oluştururlar. Bu sayede hem ortamda sürekli olarak bulunan kişiler için hem de ziyaretçiler için rahat ve konforlu bir ortam mümkün olur. Ayrıca ahşap uygulamaların rutin olarak temizlemeleri ve mevsimsel değişiklikler de bakımlarının yapılması sayesinde çok daha uzun ömürlü olmaları sağlanabilir.

İşyerlerinde Alternatif Ahşap Dekorasyon Uygulamaları

Çoğu zaman ofis ve çalışma alanı gibi iş yerlerinde gerçekleştirilen ahşap dekorasyon işlemleri dışında alternatif işlemlerinin yapılması da gerekebilir. Bu noktada dükkanlar, mağazalar, marketler ve satış alanları gibi bölgelerde ahşap ürünlerle değişik uygulamaların yapılması bulunur. Örnek olarak kuyumcu dükkanlarında;ziynet eşyalarının sergilenmesi amacıyla kullanılan raf sistemlerinin uygulanması içinde ahşap ürünlerinin kullanılması gerekir. Bu amaçla kuyumcu dükkanı içerisinde doğru bir dekorasyon işlemi gerçekleştirilebilmesi için iyi bir tasarım ve uygulama gerçekleştirilmesi gerekir.

Marketler ve mağazalar gibi raf sistemi ile ürün satışı yapan işletmelerde dekorasyon işlemlerinin yapılması müşterilerin alışveriş etme isteklerini arttırma noktasında ve iş yerinin kaliteli görünmesini sağlama amacıyla önemli bir işlemdir. Bu noktalarda dekorasyon işlemleri yapılırken raf ve askı sistemlerinde ahşap ürünlerin kullanılması görülür. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için işletmeler tarafından en uygun ve doğru tasarımları yapan ahşap dekorasyon firmaları ile çalışılması doğru ve kaliteli sonuçlar ortaya koyar. Bu firmalar öncelikle iş yerlerinde keşif yaptıktan sonra gerekli ölçüler ile dekorasyon tasarımları gerçekleştirirler. Müşterilere sunulan tasarımlar beğenildikten ve onaylandıktan sonra bu tasarımlar iş yerlerinde gerçekleştirilir.

Bazı durumlarda küçük esnaflar tarafından iş yerlerinde raf sistemleri yapılması noktasında marangoz firmaları üzerinden hizmet alınması da görülen bir durumdur. Bu firmalar müşterilerin taleplerine uygun olarak işyerlerinde uygulanacak ahşap döşemeler ve raf sistemleri tasarlar ve iş yerinde uzman marangoz ustaları tarafından montajlarıda gerçekleştirdikten sonra işlemleri tamamlarlar. Bu noktada da kaliteli ve tecrübeli firmaların seçilmesi sayesinde işletmelerde kalite sağlanabilir.
Devamını Göster