• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • 444 24 98

Tokat'da Fast Food Firmaları - Fast Food firmaları Tokat | Birmilyonnokta

Tokat'da Fast Food ile ilgili firmalarının listesi. Tokat'da Fast Food Şirketleri

Tokat 'da Fast Food Firmaları

Doyumss Döner

Fast Food


 • 0 (356) 260 00 04
 • Tokat / Turhal

Lezzetleriyle ün yapmış Doyumss Döner birmilyonnokta.com üyesidir. Müşterilerim

Beğendi Çiğköfte Tokat Bölge Bayii

Fast Food


 • 0 (356) 214 11 77
 • Tokat / Merkez

Tüm Tokat ilinde hizmet vermekte olan firmamız Beğendi Çiğköfte Tokat Bölge b

Ömer Aybak Çiğköfte Erbaa

Fast Food


 • 0 (543) 322 40 89
 • Tokat / Erbaa

Girişimci yapımız ve yenilikçi anlayışımız ile Tokat fast food sektöründe ç

Erbaa Bulvar Kokoreç

Fast Food


 • 0 (543) 359 36 09
 • Tokat / Erbaa

Tokat fast food sektöründe titiz ve hassasiyetle sizlere hizmet veriyor olmanın gururunu

Şahinler Pide

Fast Food


 • 0 (544) 771 16 25
 • Tokat / Erbaa

 Şahinler Pide 

Komagane Niksar Şube

Fast Food


 • 0 (546) 445 43 63
 • Tokat / Niksar

Komagane Niksar Şube

Kokoreçci Ahmet

Fast Food


 • 0 (544) 749 87 41
 • Tokat / Turhal

Kokoreçci Ahmet 

Adıyaman Çiğköfte Evi

Fast Food


 • 0 (536) 956 26 60
 • Tokat / Erbaa

Adıyaman Çiğköfte Evi olarak Tokat fast food sektöründe kaliteli hizmet sunma

Yorulmaz Bahçe Kafe Büfe

Fast Food


 • 0 (544) 953 65 42
 • Tokat / Merkez

Tokat fast food müşterilerine kısa sürede en uygun hizmeti verebilmek için ç

Patso Cafe

Fast Food


 • 0 (356) 715 75 94
 • Tokat / Erbaa

Kendimize has tarzımız ve dekorumuzla en özel lezzetleri sizlerle buluşturan bir kafe olan Pat

Mersin Tutkun Tantuni

Fast Food


 • 0 (356) 213 03 33
 • Tokat / Merkez

Tutkun tantuni ve çorba olarak tokatta sizlere hizmet vermekte olan firmamız mersin yör

Erbaa Adıyörem Çiğköfte

Fast Food


 • 0 (356) 715 56 57
 • Tokat / Erbaa

Erbaa Adıyörem Çiğköfte  olarak erbaa alo paket çiğköfte siparişi

Gazi Çiğköfte

Fast Food


 • 0 (551) 131 73 72
 • Tokat / Merkez

Tokat’ın Merkez ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Gazi Çiğk&o

Şişko'nun Yeri

Fast Food


 • 0 (541) 214 12 16
 • Tokat / Merkez

Şişko'nun Yeri Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteri

Cafe Tohat

Fast Food


 • 0 (555) 014 81 60
 • Tokat / Merkez

Cafe Tohat  Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neti

herii katmer ve çökelekli evi

Fast Food


 • 0 (537) 062 94 28
 • Tokat / Merkez

  Tokatımıza has tereyağlı sade katmer ve haşhaşlı katmer çeşitleri ve çöke

Turuncum Döner

Fast Food


 • 0 (356) 212 38 38
 • Tokat / Merkez

HATAYLI USTALARIMIZ HİJYEN VE KALİTELİ ÜRÜNLERİYLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR


Fast Food Firmaları ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşma Yolları

Fasr Food, dünya genelinde uzun yıllardır var olan bir kullanım ve uygulamadır. Ülkemizde ise son on yıldır yaygınlık kazanmıştır. Daha önceleri tost, hamburger, pizza gibi yiyecekler için kullanılmaktaydı. Bu yiyeceklerin önceden hazır halde bulunmasını ve tüketicinin talebi karşılığında hızlı bir şekilde ısıtılarak, pişirilerek tüketime sunulmasını ifade etmekteydi. Fakat değişen ve gelişen yaşam şartlarına göre fast food uygulamaları da farklılık göstererek genişlemiştir. Anlamı ve içeriği bu gelişmede çeşitli farklılıklara zemin hazırlamış, birçok yiyecek türü fast food kategorisine dâhil edilmiştir. Aslında fast foodun içerdiği anlam tam olarak da son yıllarda gösterdiği gelişmeyle netlik kazanmıştır. Çünkü fast food, zaman tasarruflu bir uygulamadır ve hızlı hazırlanıp hızlı yenmeyi ifade eder. Oysa bu, Türk kültüründe ve beslenme uygulamalarında yüzyıllardır var olan bir uygulamadır. Bu yüzden anlam ve ifade yeni olmakla birlikte içeriğin Türk kültürü ile uyuştuğu rahatlıkla söylenebilir. Örneğin yıllardır sokaklarda, tezgâhlarda satışı yapılan simitler, börekler, nohutlu pilavlar, ekmek arası köfteler, ızgaralar, balıklar aslında birer fast foodtur. Fast food uygulamaları her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Bunun nedeni de günlük hayatın hızlanması, insanların zaman tasarrufuna ihtiyaç duymasıdır. Gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde özellikle çalışanlar için, öğrenciler için fast foodlar birer kurtarıcı olmaktadır. Dar zaman diliminde yemek yiyebilmelerine olanak sağlanmaktadır. Aksi halde öğle aralarının, teneffüslerin süresinin az olmasından dolayı yemek yiyememe durumu söz konusu olabilmektedir. Fast food, bugün ülke geneline yayılmış bir uygulamadır. Aynı zamanda bir sektör haline gelmiştir. Bu yüzden de fast food firmaları sayı olarak oldukça artmıştır. Fast food firmaları, aynı zamanda müşteriye ulaşma odaklı faaliyet gösterir. Çünkü fast food müşterisi en hızlı yemek yiyebileceği firmayı tercih eder. Bu yüzden fast food firmaları reklamlarla, tanıtımlarla kendisini tanıtmaya çalışır. Ayrıca fast food müşterilerinin de birbirlerini öneriler ve tavsiyeler eşliğinde fast food firmaları arasında yönlendirdiği malumdur. Bütün Türkiye’de bulunan en saygın fast food firmalarının aynı çatı altında toplanması da fost food tüketicileri için bir avantajdır. Bu sayede istedikleri kategori ve içerikte tercih yapabilirler. İletişim ve adres bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirler. Memnuniyet veya memnuniyetsizlik durumuna dair firmalar hakkında yorumlar yapabilirler. Bu sayede hem firmaya hem de ihtiyaç duyan müşterilere yol gösterici olabilirler. Fast food firmaları, müşterisinin tespit ettiği eksikliği gidererek kendini daha iyi hizmet vermeye yönlendirebilir, ihtiyaç duyan müşteriler ise önceki müşterilerin yorumları sayesinde tercihlerine yön verebilir.

Fast Food Firmaları Arasında Zengin Seçenek Avantajı

Fast food firmaları arasında pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlıcılar, çiğköfteciler mevcuttur. İhtiyaç sahipleri istedikleri alanda tercih yapabilirler. Kendilerine en yakın pizzacılar, köfteciler hakkında bilgi sahibi olabilir, hızlı yemek adına en isabetli tercihte bulunabilirler. Ayrıca yemeğin ardından yiyecekleri tatlı için de bölgelerindeki en iyi tatlı salonları hakkında araştırma yapabilirler. Hatta gezilerde, seyahatlerde bulundukları bölgedeki tatlı salonlarına göz atabilir, anlarını renklendirebilirler. Seçecekleri en iyi tatlı salonlarında yöresel tatların, mevsimlik tatlıların, özel gün tatlılarının tadına bakabilirler. Açık adres ve iletişim bilgileri sayesinde ister tatlı salonunda isterlerse kendi mekânlarında tatlı keyfi yapabilirler. Yine son yıllarda giderek yaygınlaşmış olan ve bütün ülke geneline yayılmış olan çiğköfte iyi bir fast food seçeneği olabilir. Müşteriler sitemde yer alan çiğköfteciler arasından istediklerini tercih edebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir, bir telefonla adreslerine sipariş verebilirler. Gerek bireysel gerekse ekip olarak fast food tercihlerini belirleyebilirsiniz. Çiğköfte tarzı, özel tercih edilen yiyecek çeşitlerinden birisi de kokoreçtir. Koyun ve kuzu etinin işlenmesiyle yapılan ve günlük hayatta seyyar olarak dahi görülebilen kokoreççiler de çiğköfteciler gibi yaygınlık kazanmaktadır. Birçok insanın kokusundan dolayı uzak durduğu kokoreç, birçoklarının da müptelası olduğu bir fast food çeşididir. Fakat kokoreç özel bir ürün olduğu için en iyi ustaların elinden çıkanlar tercih edilmelidir. Aksi halde ilk deneyim son deneyim olabilir. Bu yüzden müşterilerin bölgenin en iyi kokoreçlerine bir tıkla ulaşabilmeleri tercih önceliği olabilir. Müşteri oylaması ve yorumlarını dikkate alan firmalar için bu özellikle avantaja dönüştürülebilir.

Fast Food Firmalarına Ulaşım Kolaylığı ve Yolları

İçinde bulunulan teknoloji çağında en çok kullanılan uygulamalardan birisi de navigasyondur. Navigasyon uygulamaları, harita üzerinden yer tespiti yapılmasına ve ulaşım yapılmasına yarar. Koordinatlar birçok cihaz tarafından otomatik belirlenir. Sesli ve görüntülü olarak adres tarifi sağlar. Burada yer alan bütün fast food firmalarının adreslerinin güncel olmasına büyük önem verilmektedir. Bunun amacı da müşterilerin kolay ulaşımına olanak tanımaktır. Bu sayede yabancısı oldukları bir yerde dahi müşteriler navigasyon yardımıyla istedikleri firmaya ulaşabileceklerdir. Adreslerin tam ve net olması ulaşım noktasında müşterilere büyük kolaylık ve isabet sağlayacaktır. Mail adresleri, telefonlar gibi iletişim adresleri de kolaylıkla iletişim kurmaya yardımcı olur. Ayrıca müşteriler il, ilçe seçimli fast food firmaları araması da yapabilir, bölgedeki pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlı salonları, çiğköfteciler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler. Oylama seçeneğinden yararlanarak hem önceki müşterilerin memnuniyetine ve önerilerine göz atabilir hem de yorumlarıyla kendilerinden sonraki müşterilere yol gösterici olabilirler. İsterlerse kendi konumlarını belirleyerek kendilerine en yakın fast food firmalarını da görebilirler. Bütün kategorilerde sıralanacak firmalar arasından istedikleri türde tercih yapabilir, damak tatlarına ve iştahlarına uygun yemek yardım alabilirler. Üstelik bunları ihtiyaç duydukları anda yapabilir, 7/24 sistem üzerindeki firmalardan sunulan avantajlardan faydalanabilirler. Bulundukları yerden inceleme yaparak iş arasında yiyecekleri yemeği ve yeri belirleyebilir, zaman tasarrufu sağlayabilirler. Bütün bunları fast food firmalarının avantaja dönüştürmeleri özellikle, reklam sayesinde olacaktır. İnternet ortamında yer alarak daha fazla müşteriye ulaşabilecekler ve kazançlarını katlayabileceklerdir. Firmalar sistem üzerine adresleri, telefonları, yetkili ismi, web adresi, mail adresi, lokasyon bilgileri ile kayıt olacaklar. Oylama ve yorumlar sekmesi yardımıyla müşterilerinin öneri ve şikâyetlerini değerlendirebilecekler, işletmelerine yön verebileceklerdir. Firmaları hakkında ayrıntılı bilgi vererek müşterilerine hizmetlerini açıklayabilecek, kendilerini niçin seçmeleri gerektiği yönünde ikna etme şansı yakalayacaklardır. Firma etiketleri içerisinde anahtar kelimeler belirlenecek ve bu sayede internet ortamında arama yapan müşterilerin kendi firmalarına öncelikli olarak ulaşmasını sağlanacaktır. Burada yer alan firmalara asıl olarak çağa ayak uydurma ve müşteri beklentilerine daha isabetli cevap verme yönünde hizmet sunulmakta, marka ve firma değerlerinin yükseltilmesi adına işbirliği yapılmaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2018-09-14

Ülkemizde Gelişen Fastfood Yemek Kültürü

Dünya üzerinde Amerika üzerinden yayılan ve oldukça hızlı bir