• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bursa'da Mobilya Firmaları - Mobilya firmaları Bursa | Birmilyonnokta

Bursa'da Mobilya ile ilgili firmalarının listesi. Bursa'da Mobilya Şirketleri

Bursa 'da Mobilya Firmaları

Arslan Mobilya

Mobilya


Evlerinizde şıklığı ve konforu yakalamak isteyenlerin adresi olan Arslan Mobilya birmilyonnokta &uu

Dekoret Mobilya Dekorasyon Boya ve Cila işleri

Mobilya


Mobilya, lake eskitme ve boya sanatıyla farkını ve özgünlüğünü koruyan Dek

Mono Concept ( İnegöl Sehpa İmalat Firması )

Mobilya


Her zevke ve her bütçeye uygun modelleriyle müşterilerini mutlu eden Mono Concept

Hy Mobilya

Mobilya


Mobilya sektöründe başarılı biçimde hizmet veren Hy Mobilya birmilyonnokta.com sit

Liberni Mobilya

Mobilya


Bursa’da mobilya sektöründe hizmet veren Liberni Mobilya www.birmilyonnokta.com &uu

Suit Home

Mobilya


  • Suit Home
  • 0 (533) 790 88 15
  • Bursa / İnegöl

Kaliteyi ve şıklığı evinize getiren Suit Home birmilyonnokta.com üyesidir. Sizler için

Erguvanlar Sandalye

Mobilya


Erguvanlar Sandalye Bursa’da mobilya sektöründe hizmet vermektedir ve www.birmilyon

Seydioğulları Mobilya

Mobilya


Seydioğulları Mobilya, birmilyonnokta.com üyesidir. İşten eve geldikten sonra, misafir ağırlar

Yeni Dünya Concept

Mobilya


Mobilya sektörünün usta ismi Yeni Dünya Concept isimli firmamız da birmilyonnok

Modo Dizayn Mobilya

Mobilya


Modo Dizayn Mobilya firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şek

Romel Koltuk

Mobilya


Romel Koltuk birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Evlerimizin en kıymetli eşyalarından olan

Sultan Baza Başlık

Mobilya


Bursa’da bulunan Sultan Baza Başlık isimli firmamız mobilya sektöründe  birmil

Yılvardizayn Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Mobilya sektöründe hizmet veren Yılvardizayn Mobilya Dekorasyon isimli firmamız Bursa&rsq

Çağlar Mobilya Boya Ve Cila

Mobilya


Mobilya sektöründe hizmet veren Çağlar Mobilya ve Cila birmilyonnokta.com üye

Mg Stand

Mobilya


  • Mg Stand
  • 0 (224) 342 57 75
  • Bursa / Yıldırım

MG Stand Kuruluş (2008) MG stand, fuarcılık sektöründe faaliyet göstermiş olup bu al

Bürobak Ofis Mobilyaları

Mobilya


Firmamız, ofis mobilyaları üretimi konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimlidir. Mo

Seka Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Yaşam alanınız kişiliğinizi yansıtan ve ruhunuzu ortaya koyan ortamlardır. İçinizi ısıtacak,

Hizmet Mobilya

Mobilya


Evlerimizde ve yaşam alanlarımızda göze hitap eden ve modern mobilyalar kullanmak isteriz. Hem

Score Concept

Mobilya


Evler, iş yerleri yani yaşadığımız her alanın nasıl göründüğü, içerisind

Ahşapsa Mobilya

Mobilya


Mobilyacılıkta atölyeden evinize gelen şıklığın adresiyiz. Ahşapsa Mobilya firması olarak sizl

Kayra Spot 2. El Eşya

Mobilya


Nes Mobilya Aksesuar

Mobilya


Nes Mobilya Aksesuar

Bursa Mobilya Montaj Kurulum

Mobilya


Bursa Mobilya Montaj Kurulum olarak; mobilya ve iç dekorasyon konusunda sektöründe

Ortax Mobilya Tasarım Atölyesi

Mobilya


Mobilya, yaşam alanlarının en temel unsurudur. Bir evin, bir ofisin yaşanılabilir hale gelmesi mobi

Uludor Çelik Kapı İç Oda Kapıları

Mobilya


Uludor Çelik Kapı İç Oda Kapıları

Üner Mobilya

Mobilya


Yaşam alanlarınızdaki konforun ve şıklığın adresi olan Bursa Üner Mobilya, sizlere kaliteli &u

Bursa Armis Yatak

Mobilya


Günün yorgunluğunu atmak, yeni güne zinde başlamak için en önemli etken

Arda Mobilya Tamir & Cila Boya

Mobilya


Mobilya üretimi yapan ve mevcut mobilyalarınızın tamiri ile boyanmasını sağlayan firmamız bu a

Metinkol Mutfak

Mobilya


Evin en önemli alanları olan mutfak, yemek hazırlamak, yemek tüketmek ve aile ile vakit g

Kampüs Mobilya Tasarım İnşaat

Mobilya


Sıcacık ahşap görünümü ile bir bağ evine sahip olmak, işten arta kalan zamanlar


Her zevke ve bütçeye uygun mobilya imalatı

  Mobilyalar insan hayatında çok önemli bir yere sahip olan eşyalar arasında bulunur. Ev ve işyerlerinde bulunan mobilya ürünleri birçok farklı fonksiyona sahip olarak kullanılabilirler. Bu fonksiyonlar arasında mobilyaların oturma grubu olarak kullanılması, yemek masası, dolap, TV ünitesi, sandalye, sehpa, mutfak dolabı, gardırop, karyola, tuvalet masası, komodin, şifonyer, vestiyer ve banyo dolabı gibi alternatif kullanım alanları bulunmaktadır. Özellikle ev mobilyası olarak kullanımlarında ev hanımları tarafından birçok farklı şekillerde tasarımları talep edilebildiği için farklı mobilya tasarım firmaları tarafından da farklı tasarımlarla mobilya üretimleri yapılabilir. Bu noktada ihtiyaç duyulan tasarımların ortaya konulması için firmalar tarafından uzman tasarım personelleri çalıştırılır. Bu personeller tarafından müşteriler ile görüşme yapılarak müşterilerin mobilya hakkındaki fikirleri alınır ve istenilen ölçüler sağlandıktan sonra gereken tasarımlar ortaya koyulur. Müşteriler tarafından kontrol edilen tasarımlar onay aldıktan sonra mobilya imalatcısı firmalar tarafından talep edilen mobilyaların üretimleri gerçekleştirilir. Üretilen mobilyalar kullanım alanlarında montajları gerçekleştirildikten sonra tamamen hazır hale gelirler.

  Mobilya üreticiliği noktasında hizmet veren mobilya firmaları ahşap, metal, cam ve plastik malzemelerin birleşimleri üzerinden farklı tarzlarda kullanım alanlarında mobilyalar üretebilmektedir. Genel olarak ev veya işyerlerinde kullanılan mobilyaların üretiminde en çok tercih edilen malzemeler ahşap malzemeler olmaktadır. Ofis mobilyalarının üretimi sırasında kullanılan yüksek kalitedeki ahşap malzemeler ürünlerde şık bir görünüm sağlamakla birlikte uzun ömürlü kullanım imkanı da sağlamaktadır. Kullanılan farklı ahşap malzemeler arasında çam, ladin,kavak ve ceviz gibi birçok orman ürünü bulunurken bu ahşap ürünlerinin temini yerli veya ithal olarak mobilyacılar tarafından özel olarak gerçekleştirilir. Mobilya üretiminde kullanılan tüm bu ahşap malzemeler farklı derecelerde sağlamlık oluştururken mobilyalarda renk farkları ve görüntü farklılıkları da oluştururlar. Ayrıca mobilyaların ayrıntı noktalarında kullanılan veya temel yapılarında kullanılan metal malzemeler ve plastik malzemeler daha pratik çözümler elde edilmesi ve tamamlayıcı işlemler gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Ayrı olarak evlerde dekoratif amaçla kullanılan birçok mobilyada; banyo ve yatak odası gibi alanlarda kullanılan mobilyalarda cam ve ayna ürünleri de kullanılmaktadır.

  Mobilya ürünlerinin üretilmesi noktasında mobilya tasarım firmaları tarafından müşterilerin bütçelerine uygun olması amacıyla kullanılan malzemeler ve tasarım ücretleri değişik miktarlarda olmaktadır. Bu sayede tüm müşteriler için uygun fiyatlara sahip ve zevklerine uygun olarak mobilya ürünleri temini mümkün olmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan mobilyalarda ortamın büyüklüğüne mimari şekline ve duvar renkleri ile perde renkleri gibi birçok farklı özelliğe bağlı olarak mobilyalar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çoğu zaman mobilya ürünleri satın alan müşteriler evlerinde kullanmış oldukları kapı, perde, halı ve duvar boyası rengine dikkat etmek üzere özel üretim olan veya kendileri için en uygun olan mobilya ürünlerini almaya büyük özen gösterirler.

  Tüm sektörler için ofis mobilyası imalatı

  Ofis mobilyaları her sektörde hizmet veren iş yerleri için en önemli ayrıntılar olarak göz önünde bulunmaktadır. Farklı mesleklerde çalışan uzmanların ofislerinde rahat ve ergonomik bir ortam oluşması amacıyla tercih ettikleri mobilya ürünleri çok farklı tasarımlarla talep edilebildiği gibi farklı kalitelerde de istenebilir. Çünkü mobilya ürünleri hem kullanım açısından önemli olduğu gibi hem de ofislerde şıklık ve prestij oluşturduğundan dolayı mühim olmaktadır. Bu noktada mobilya tasarım işlemleri yapılırken ofislerin alan büyüklüğüne ve kullanım türüne dikkat edilerek firmalar tarafından tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Bu tasarımlarda avukatlık ofisi,doktor muayenehanesi,diş doktoru muayenehanesi, müdür odası, veteriner muayenehanesi,mimar ofisi,mühendislik bürosu veya satış ofisleri gibi birçok farklı iş yerinin özelliklerine uygun olarak değişik çizgiler ve kullanım türlerine dikkat edilir. Kimi zaman tek parça olarak ünite üretilebilen ofis mobilyası ürünleri kimi zamansa farklı parçalarla üretilerek de-monte bir kullanım da sunulabilmektedir. Genel olarak ofis mobilyalarında belirli parçalar olan masa, bilgisayar masası, kitaplık, dolap, sehpa, koltuk, sandalye ve vitrin gibi ürünler bulunur.

  Farklı sektörlerde ihtiyaç duydukları mobilyaları temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veren bir mobilyacı tüm noktalarda müşterilerin taleplerine önem vererek buna göre hizmet sağlamayı bir amaç haline getirmelidir. Bu nedenle ofis mobilyaları üretiminde kullanılan farklı orman ürünleri sayesinde mobilyaların daha şık ve daha kaliteli olarak üretilebilmeleri mümkün olurken aynı zamanda fiyatlarında da farklılık oluşmaktadır. Örnek olarak ceviz bir mobilya takımı ofiste çok uzun yıllar boyunca kullanım sağlarken aynı zamanda da çok prestijli bir görüntü elde edilmesini mümkün kılar. Prestijli bir ofis de verilen hizmetler tüm firmalar için müşterileri gözünde ciddiyet ve değer oluşturduğundan dolayı hizmetlerinin daha güvenilir olmasını da sağlar. Mobilyalar sadece ofislerde değil birçok işletmede mağazalar ve satış alanlarında da kullanılan ürünler olduğundan dolayı bu noktalarda da alternatif kullanım amaçlarına uygun olarak ahşap mobilya ürünleri üretilebilmektedir. Bu ürünler arasında raf sistemleri, satış bankoları, danışma bankoları ve ürün dolapları ile vitrin sistemleri gibi farklı ürünler bulunmaktadır.

  Özel siparişler ile mobilya imalatı yapılması

  Kimi zaman en veya işyerlerinde kullanılması düşünülen mobilyaların özel olarak tasarlanması müşteriler tarafından talep edilebilir. Bu noktada mobilya tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla firmalar tarafından tasarım uzmanları ve uzman marangozlar ile profesyonel bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemlerin yapılmasın da önem verilen noktaların başında mobilyanın kullanılacağı alanın ölçüleri gelmektedir. Çok küçük bir alanda uygun tasarımlarla üretilmiş bir mobilyanın kullanılması sayesinde alan daha büyük gösterilebilirken yine çok büyük bir alanda alana uygun olan bir mobilya sayesinde alanın büyüklüğü daha kullanılabilir bir hale getirilebilir. Bu nedenle mobilya tasarımları yapılırken uzmanlar tarafından alanın ölçüleri alınarak gerekli yüksekliklere ve genişliklere sahip en uygun mobilyalar üretilmesi noktasında özen gösterilir.

  Mobilyaların özel siparişler ile üretilmesi noktasında mobilya imalatcısı firmalar tarafından kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi sayesinde siparişlerin istenildiği gibi şık ve sağlam olması sağlanır. Müşteriler tarafından talep edilen mobilyaların gerekli tasarım işlemlerinin yapılması ve daha sonra talep edilen malzemelerle üretilmesi ve kullanım alanında hazır hale getirilmesi işlemleri sonrasında farklı ücretler talep edilmektedir. Kimi zaman çok uygun fiyatlı mobilya ürünleri talep edilirken kimi zaman da çok üst düzeyde olan kaliteli ürünler talep edilebildiğinden dolayı firmalar tarafından tüm mobilya ürünlerinde farklı fiyatlarla imalat gerçekleştirilir.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2022-03-28

İnegöl Mobilya Sektörünün Lideri

İnegöl Mobilya Modelleri İnegöl mobilya modelleri, mobilya alacak olan

2022-10-25

Mobilya Sektöründe Tedarik Zinciri Yönetimi

Mobilya, her insanın hayatının her kısmında kullandığı temel tüketim malları

2022-10-27

Konutlarda İç Mekân İle Mobilya Etkileşimi Bağlamında Mobilyaya Dair Özellikler

En genel tanımı ile konut, insanların güvenlik, barınma ve korunma

2022-11-03

Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımı Nerede Kime Yaptırılmalı

İster yaşam alanlarının isterse de iş yerlerinin tamamlayıcı ve çok

2022-11-04

Orman Ürünleri İhracat Yasağı Var Mı

Orman ürünü; ormanlardan elde edilen odun ve odun dışında kalan yan

2022-11-12

Yeni Evlenen Çiftler Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Mobilya seçimi hem yeni evlenecekler hem de evini yenileyecekler için

2022-11-23

İskelet Mobilya Nedir?

Mobilyalar hayatımızın ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmez

2022-12-07

Bir Koltuk Takımı Seçerken Nelere Bakılması Gerekiyor?

Bir koltuk takımı seçmek, evinizde rahat etmeniz için verebileceğiniz en

2022-12-16

Metal ve Ahşap Mobilyaların Kullanım Alanları Nelerdir?

Mobilyalarda metal ahşap kullanımı oldukça geniştir. Doğal

2022-12-22

Mobilyanın Tarihsel Gelişimi Nedir?

Tarih boyunca çeşitli sebeplerle mobilya anlayışı başladı. MÖ 3000

2022-12-24

Modern Mobilya Tasarımları: Trendler ve Öneriler

Kullandığımız her eşya gibi mobilyalar da zamanla değişimlere uğramaktadır. Her

2022-12-30

Doğal Malzemelerle Üretilmiş Mobilya: Özellikleri ve Avantajları

Mobilya türleri uzun yıllardır hayatımızda yer alan ve her dönem

2023-01-02

Mobilya Seçimi: Özellikler ve Önemli Noktalar

Mobilyalar evlerin ve diğer yaşam alanlarının en temel parçalarıdır. Mobilya

2023-01-19

Mobilya Tamir Ve Bakımı: Önemli Adımlar Ve İpuçları

Bazı eşyalar yapıları gereği daha çabuk hasar alıp kolay bir şekilde

2023-02-02

Mobilyaları Bir Profesyonel Gibi Taşımak ve Birleştirmek İçin 5 İpucu

Mobilyaları bir profesyonel gibi nasıl taşıyacağınız ve monte edeceğiniz konusunda

2023-03-07

Ahşap Mobilya İmalatı ve Satışı

Üst Düzey Kalitede Ahşap Mobilya İmalat İşleri Günümüzde

2023-03-08

Mobilya Üretimi ve Montajı

Mobilya Üretimi Mobilya imalatı endüstrisi; Dolaplar, Demirbaşlar,