• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Bursa'da Mobilya Firmaları - Mobilya firmaları Bursa | Birmilyonnokta

Bursa'da Mobilya ile ilgili firmalarının listesi. Bursa'da Mobilya Şirketleri

Bursa 'da Mobilya Firmaları

HUSUG-MOBLE

Mobilya


bursa marangoz usta ve tadilat servisi MERHABA . İNSANLAR ÇOGU ZAMAN HER İŞİ YAPABILECEKLER

NG TASARIM KOLTUK DÖŞEME

Mobilya


  NG TASARIM KOLTUK DÖŞEME mağazamızda ürünlerimizi görebilirsiniz. &nbs

VIP bindallı yatak baza

Mobilya


  Bindallı Yatak olarak otel, yurt ve pansiyonlar tek veya çift kişilik yataklarimizda

ÖZYER mobilya & tamir

Mobilya


    Siz değerli müsterilerimize mobilya tamir hizmetlerimizle hizmetinzdeyiz....

mobilya salih usta

Mobilya


30 yıldır siz degerli müsterilerize ahsap ürünleriyle hizmetlerimiz mevcuttur bizi t

Fy Mobilya Toptan İmalatı

Mobilya


  Mobilya sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşteril

Mertsan Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Mobilya sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşteriler

AVŞAR MOBİLYA DEKORASYON

Mobilya


Avşar Mobilya Dekorasyon olarak  Bursa Yıldırm'da Mobilya Sektörü ve imalatı &uu

BURSA İRCE MOBİLYA

Mobilya


BURSA DA İRCE MOBİLYA OLARAK KALİTELİ HİZMET SAĞLAMAKTAYIZ..

OĞUZ MOBİLYA

Mobilya


BURSA GENELİNE ÖZEL TASARIM VE MOBİLYA OLMAK ÜZERE OĞUZ MOBİLYA OLARAK HİZMET SAĞLAMAKTAY

Başaran Mobilya

Mobilya


.. Başaran Mobilya olarak Bursa'da Oturma grupları , Salon Takımları , Tv ünitesi , Yatak

Çavdar Dekorasyon

Mobilya


Dekorasyon sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli

Zerafet Koltuk Sarayı

Mobilya


Artık, günümüzde herkesin bilgiye kolayca ulaşabildiği, iletişim ve teknoloji çağında yaşıyoruz. Gün

Nfs Mobilya

Mobilya


Hayallere hitap eden mobilya NFS Mobilya da buluşuyor.En Modern , şık ve yeni moda Yatak Odası Takım

Osi Mobilya

Mobilya


Osi Mobilya LTD.Şti. firmamız olarak 2006'dan itibaren Bursa'da siz değerli müşte

Değirmenci Mutfak

Mobilya


Mobilya sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kalitel

Stok Koltuk

Mobilya


STOK KOLTUK VE MOBİLYA:KENDİ BÜNYESİNDE YAPMIŞTIR BİZLER AL SAT YAPMIYORUZ ÜRETİYOR VE SİZ DEGERLİ M

Bilgin Mutfak Yapı Dekorasyon

Mobilya


Bireyler günün büyük bir bölümünü geçirdiği mekânların kendi karakterlerini ve zevklerini yansıtması

Mirdivana Home Concept

Mobilya


Home Concept  sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman d

Seyran Mobilya Dünyası

Mobilya


Mobilya Dünyası İnternette Aradığınız Güvenli Alışveriş Size Seyran Mobilya & Seyran Koltuk İle

Som Ahşap

Mobilya


Som AhşapFirmamız;Bursa ve çevre illerde;Mutfak dolabı,Banyo dolabı,Yemek odası,Yatak odası,Gen

Beyza Mobilya

Mobilya


MOBİLYA  sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha k

Yuvam Mobilya

Mobilya


HER MARKA KOLTUK KANEPE ÇEKYAT SANDALYE MASA KUMAŞ SÜNGER DEĞİŞİMİ YAPILIR ,ÖZEL ÖLÇÜYE GÖRE SİPARİŞ

Doğuş Makina Bursa

Mobilya


Doğuş Makina olarak Bursa İnegöl de ; Desen Makinaları,Panel Ebatlama Makinaları ,Membran Pres

Aydın Mobilya

Mobilya


Aydın Mobilya Olarak: firmamız mobilya sektöründe birbirinden değişik modelleriyle ve

Gökçem Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Gökçem Mobilya Dekorasyon olarak Bursa'da ;Banyo Dolabı İmalatı  - Amerkan Kapı İmalatı - Ahşap

Işık Mobilya Bursa

Mobilya


Mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak Bursa da her zevke ve bütçeye hitap

İç ve Dış Dekorasyon Mobilya

Mobilya


Firmamız Bursa da uzun yıllardır dekorasyon ve mobilya sektöründe hizmet vermektedir.Tekno


Her zevke ve bütçeye uygun mobilya imalatı

  Mobilyalar insan hayatında çok önemli bir yere sahip olan eşyalar arasında bulunur. Ev ve işyerlerinde bulunan mobilya ürünleri birçok farklı fonksiyona sahip olarak kullanılabilirler. Bu fonksiyonlar arasında mobilyaların oturma grubu olarak kullanılması, yemek masası, dolap, TV ünitesi, sandalye, sehpa, mutfak dolabı, gardırop, karyola, tuvalet masası, komodin, şifonyer, vestiyer ve banyo dolabı gibi alternatif kullanım alanları bulunmaktadır. Özellikle ev mobilyası olarak kullanımlarında ev hanımları tarafından birçok farklı şekillerde tasarımları talep edilebildiği için farklı mobilya tasarım firmaları tarafından da farklı tasarımlarla mobilya üretimleri yapılabilir. Bu noktada ihtiyaç duyulan tasarımların ortaya konulması için firmalar tarafından uzman tasarım personelleri çalıştırılır. Bu personeller tarafından müşteriler ile görüşme yapılarak müşterilerin mobilya hakkındaki fikirleri alınır ve istenilen ölçüler sağlandıktan sonra gereken tasarımlar ortaya koyulur. Müşteriler tarafından kontrol edilen tasarımlar onay aldıktan sonra mobilya imalatcısı firmalar tarafından talep edilen mobilyaların üretimleri gerçekleştirilir. Üretilen mobilyalar kullanım alanlarında montajları gerçekleştirildikten sonra tamamen hazır hale gelirler.

  Mobilya üreticiliği noktasında hizmet veren mobilya firmaları ahşap, metal, cam ve plastik malzemelerin birleşimleri üzerinden farklı tarzlarda kullanım alanlarında mobilyalar üretebilmektedir. Genel olarak ev veya işyerlerinde kullanılan mobilyaların üretiminde en çok tercih edilen malzemeler ahşap malzemeler olmaktadır. Ofis mobilyalarının üretimi sırasında kullanılan yüksek kalitedeki ahşap malzemeler ürünlerde şık bir görünüm sağlamakla birlikte uzun ömürlü kullanım imkanı da sağlamaktadır. Kullanılan farklı ahşap malzemeler arasında çam, ladin,kavak ve ceviz gibi birçok orman ürünü bulunurken bu ahşap ürünlerinin temini yerli veya ithal olarak mobilyacılar tarafından özel olarak gerçekleştirilir. Mobilya üretiminde kullanılan tüm bu ahşap malzemeler farklı derecelerde sağlamlık oluştururken mobilyalarda renk farkları ve görüntü farklılıkları da oluştururlar. Ayrıca mobilyaların ayrıntı noktalarında kullanılan veya temel yapılarında kullanılan metal malzemeler ve plastik malzemeler daha pratik çözümler elde edilmesi ve tamamlayıcı işlemler gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Ayrı olarak evlerde dekoratif amaçla kullanılan birçok mobilyada; banyo ve yatak odası gibi alanlarda kullanılan mobilyalarda cam ve ayna ürünleri de kullanılmaktadır.

  Mobilya ürünlerinin üretilmesi noktasında mobilya tasarım firmaları tarafından müşterilerin bütçelerine uygun olması amacıyla kullanılan malzemeler ve tasarım ücretleri değişik miktarlarda olmaktadır. Bu sayede tüm müşteriler için uygun fiyatlara sahip ve zevklerine uygun olarak mobilya ürünleri temini mümkün olmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan mobilyalarda ortamın büyüklüğüne mimari şekline ve duvar renkleri ile perde renkleri gibi birçok farklı özelliğe bağlı olarak mobilyalar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çoğu zaman mobilya ürünleri satın alan müşteriler evlerinde kullanmış oldukları kapı, perde, halı ve duvar boyası rengine dikkat etmek üzere özel üretim olan veya kendileri için en uygun olan mobilya ürünlerini almaya büyük özen gösterirler.

  Tüm sektörler için ofis mobilyası imalatı

  Ofis mobilyaları her sektörde hizmet veren iş yerleri için en önemli ayrıntılar olarak göz önünde bulunmaktadır. Farklı mesleklerde çalışan uzmanların ofislerinde rahat ve ergonomik bir ortam oluşması amacıyla tercih ettikleri mobilya ürünleri çok farklı tasarımlarla talep edilebildiği gibi farklı kalitelerde de istenebilir. Çünkü mobilya ürünleri hem kullanım açısından önemli olduğu gibi hem de ofislerde şıklık ve prestij oluşturduğundan dolayı mühim olmaktadır. Bu noktada mobilya tasarım işlemleri yapılırken ofislerin alan büyüklüğüne ve kullanım türüne dikkat edilerek firmalar tarafından tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Bu tasarımlarda avukatlık ofisi,doktor muayenehanesi,diş doktoru muayenehanesi, müdür odası, veteriner muayenehanesi,mimar ofisi,mühendislik bürosu veya satış ofisleri gibi birçok farklı iş yerinin özelliklerine uygun olarak değişik çizgiler ve kullanım türlerine dikkat edilir. Kimi zaman tek parça olarak ünite üretilebilen ofis mobilyası ürünleri kimi zamansa farklı parçalarla üretilerek de-monte bir kullanım da sunulabilmektedir. Genel olarak ofis mobilyalarında belirli parçalar olan masa, bilgisayar masası, kitaplık, dolap, sehpa, koltuk, sandalye ve vitrin gibi ürünler bulunur.

  Farklı sektörlerde ihtiyaç duydukları mobilyaları temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veren bir mobilyacı tüm noktalarda müşterilerin taleplerine önem vererek buna göre hizmet sağlamayı bir amaç haline getirmelidir. Bu nedenle ofis mobilyaları üretiminde kullanılan farklı orman ürünleri sayesinde mobilyaların daha şık ve daha kaliteli olarak üretilebilmeleri mümkün olurken aynı zamanda fiyatlarında da farklılık oluşmaktadır. Örnek olarak ceviz bir mobilya takımı ofiste çok uzun yıllar boyunca kullanım sağlarken aynı zamanda da çok prestijli bir görüntü elde edilmesini mümkün kılar. Prestijli bir ofis de verilen hizmetler tüm firmalar için müşterileri gözünde ciddiyet ve değer oluşturduğundan dolayı hizmetlerinin daha güvenilir olmasını da sağlar. Mobilyalar sadece ofislerde değil birçok işletmede mağazalar ve satış alanlarında da kullanılan ürünler olduğundan dolayı bu noktalarda da alternatif kullanım amaçlarına uygun olarak ahşap mobilya ürünleri üretilebilmektedir. Bu ürünler arasında raf sistemleri, satış bankoları, danışma bankoları ve ürün dolapları ile vitrin sistemleri gibi farklı ürünler bulunmaktadır.

  Özel siparişler ile mobilya imalatı yapılması

  Kimi zaman en veya işyerlerinde kullanılması düşünülen mobilyaların özel olarak tasarlanması müşteriler tarafından talep edilebilir. Bu noktada mobilya tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla firmalar tarafından tasarım uzmanları ve uzman marangozlar ile profesyonel bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemlerin yapılmasın da önem verilen noktaların başında mobilyanın kullanılacağı alanın ölçüleri gelmektedir. Çok küçük bir alanda uygun tasarımlarla üretilmiş bir mobilyanın kullanılması sayesinde alan daha büyük gösterilebilirken yine çok büyük bir alanda alana uygun olan bir mobilya sayesinde alanın büyüklüğü daha kullanılabilir bir hale getirilebilir. Bu nedenle mobilya tasarımları yapılırken uzmanlar tarafından alanın ölçüleri alınarak gerekli yüksekliklere ve genişliklere sahip en uygun mobilyalar üretilmesi noktasında özen gösterilir.

  Mobilyaların özel siparişler ile üretilmesi noktasında mobilya imalatcısı firmalar tarafından kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi sayesinde siparişlerin istenildiği gibi şık ve sağlam olması sağlanır. Müşteriler tarafından talep edilen mobilyaların gerekli tasarım işlemlerinin yapılması ve daha sonra talep edilen malzemelerle üretilmesi ve kullanım alanında hazır hale getirilmesi işlemleri sonrasında farklı ücretler talep edilmektedir. Kimi zaman çok uygun fiyatlı mobilya ürünleri talep edilirken kimi zaman da çok üst düzeyde olan kaliteli ürünler talep edilebildiğinden dolayı firmalar tarafından tüm mobilya ürünlerinde farklı fiyatlarla imalat gerçekleştirilir.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2022-11-23

İskelet Mobilya Nedir?

Mobilyalar hayatımızın ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmez

2022-12-07

Bir Koltuk Takımı Seçerken Nelere Bakılması Gerekiyor?

Bir koltuk takımı seçmek, evinizde rahat etmeniz için verebileceğiniz en

2022-12-22

Mobilyanın Tarihsel Gelişimi Nedir?

Tarih boyunca çeşitli sebeplerle mobilya anlayışı başladı. MÖ 3000

2023-12-09

Mobilya Sanayinde Kullanılan Teknolojiler

Mobilya sanayi günümüzde düzenli olarak yenilenen ve gelişen

2022-12-24

Modern Mobilya Tasarımları: Trendler ve Öneriler

Kullandığımız her eşya gibi mobilyalar da zamanla değişimlere uğramaktadır. Her

2022-11-04

Orman Ürünleri İhracat Yasağı Var Mı

Orman ürünü; ormanlardan elde edilen odun ve odun dışında kalan yan

2023-01-19

Mobilya Tamir Ve Bakımı: Önemli Adımlar Ve İpuçları

Bazı eşyalar yapıları gereği daha çabuk hasar alıp kolay bir şekilde

2023-10-26

Mobilya İmalatında Kalitenin İzinde

En çok vakit geçirdiğimiz alanların başında evimiz ve iş yerimiz gelir.

2022-11-12

Yeni Evlenen Çiftler Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Mobilya seçimi hem yeni evlenecekler hem de evini yenileyecekler için

2023-10-24

Ev ve Ofisler İçin Fonksiyonel Mobilya İmalatları

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçalarından olan mobilyalar pek

2023-11-02

Mobilya Dekorasyon İle Evinize Değer Katın: Kalite ve Zarafetin Adresi

Evinizin dekorasyonunda mobilyalar, yaşam alanınızın karakterini ve estetiğini

2023-03-08

Mobilya Üretimi ve Montajı

Mobilya Üretimi Mobilya imalatı endüstrisi; Dolaplar, Demirbaşlar,