• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İstanbul'da Mobilya Firmaları - Mobilya firmaları İstanbul | Birmilyonnokta

İstanbul'da Mobilya ile ilgili firmalarının listesi. İstanbul'da Mobilya Şirketleri

İstanbul 'da Mobilya Firmaları

Has & Masa Sandalye & Avize

Mobilya


Evimizde, ofisimizde ya da işyerlerimizde kullandığımız mobilyaların sağlam olmalarını ve göze

Src Mobilya Montaj ( Maltepe Mobilya Montaj Ustası)

Mobilya


Firmamız; İstanbul mobilya sektöründe her türlü mobilyalarınızın kurulum ve mon

Turgut Mobilya Dekorasyon

Mobilya


İstanbul mobilya sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmaları

Dekor Kapı

Mobilya


Bir evin ruhunu yansıtan içindeki döşemeler, kapılar, mobilyalardır. Bir evi gerç

Semercioğlu Mobilya ( Altus Bayi )

Mobilya


Evlerimiz ve dekorasyonu bizim için çok önemlidir. Günümüzün

Artifex Mobilya

Mobilya


İstanbul mobilya sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmaları

Rem Art Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Yaşam alanlarımızın estetik açıdan hoş görünmesini sağlarken aynı zamanda bu alanl

Bay - D Ahşap Mobilya Mimari ve Dekorasyon

Mobilya


İstanbul mobilya sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmaları

Ekose Dizayn

Mobilya


Her evin kendine ait bir ruhu vardır. Evlerinizdeki mobilyaların tasarımı ve dekorasyonu, evinizin

Yıldız Mobilya Aksesuar

Mobilya


Evlerimiz için en gerekli eşyaların başında gelen mobilyalar, kendi tarzımızı ve zevkimizi y

Kılıç Mobilya İmalat

Mobilya


Kılıç Mobilya İmalat olarak İstanbul ilimizde hizmet vermekteyiz. İstanbul mobilyacılık deni

Melek Dekorasyon Sultangazi

Mobilya


Alanında özgün ve bir o kadar da etkin hizmetleri ile tanınan Melek Dekorasyon Sulta

Göl Kapı

Mobilya


  • Göl Kapı
  • 0 (533) 930 99 49
  • İstanbul / Küçükçekmece

İstanbul Mobilya denlince kapılarla ilk akla gelen ve sizlerin tercihi olan Göl Kapı ailesi ol

Enka Mobilya İç Mimarlık

Mobilya


Evinizde kullandığınız mobilyaları seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Mobilyanın şık olması

Koçak Mobilya & İç Dekor

Mobilya


Mobilyalar, iç dekorasyonun yapı taşları olmakla çeşitli fonksiyonları bulunmaktadır.

Yuvam Mobilya Dekorasyon Ve Tadilat

Mobilya


Yeni bir eve taşınabilir ya da evinizin dekorasyonunu değiştirmek isteyebilirsiniz. Evlerimiz vakti

Legna Decor

Mobilya


Legna Decor, 1997 yılında İstanbul merkezli olarak kuruldu, Raylı dolap ve ev m

Evinegöre - Karahallı Mobilya

Mobilya


İstanbul mobilya sektörün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından bi

Stc Ofis Mobilya

Mobilya


Ofis mobilyaları, eğitim kurumu mobilyaları, çalışma masaları, soyunma dolapları ve ç

Neko Dizayn

Mobilya


  • Neko Dizayn
  • 0 (532) 283 42 99
  • İstanbul / Büyükçekmece

Neko Dizayn, İstanbul/ Büyükçekmece’ de müşterilerimize mobilya sekt&ou

Çizgi Mobilya

Mobilya


Çizgi Mobilya, şık, göze çarpan ve elegant tasarım stili ile dünya trendler

Galaxy Mutfak Dekorasyon

Mobilya


Firmamız İstanbul/ Beylikdüzü’ nde mobilya sektöründe özellikle mutf

Azr Mobilya Mimarlık

Mobilya


Mekanlarınıza yaptığımız mobilya dekorasyonları ile sizlere hizmet vermeye  devam etmekteyiz.

Hicret Çelik Sandelye & Masa Merkezi

Mobilya


İstanbul mobilya sektöründe yer alan firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile müşterile

Oğuz Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Ev ve iş yerleri gibi birçok alanda kullanılan mobilyalar artık dekorasyon için olduk

Leylam Mobilya Dekorasyon

Mobilya


Gömme dolap montajı, tv ünitesi montajı, banyo dolabı montajı, mutfak dolabı imalatı, yat

Atmaca Mobilya

Mobilya


Mobilyalar yaşam alanlarına tarz katar. Evlerin, işyerlerinin, ofislerin daha konforlu, daha esteti

Baramo Life

Mobilya


Baramo Life olarak İstanbul Güngören’de mobilya sektöründe hizmet veren b


Her zevke ve bütçeye uygun mobilya imalatı

  Mobilyalar insan hayatında çok önemli bir yere sahip olan eşyalar arasında bulunur. Ev ve işyerlerinde bulunan mobilya ürünleri birçok farklı fonksiyona sahip olarak kullanılabilirler. Bu fonksiyonlar arasında mobilyaların oturma grubu olarak kullanılması, yemek masası, dolap, TV ünitesi, sandalye, sehpa, mutfak dolabı, gardırop, karyola, tuvalet masası, komodin, şifonyer, vestiyer ve banyo dolabı gibi alternatif kullanım alanları bulunmaktadır. Özellikle ev mobilyası olarak kullanımlarında ev hanımları tarafından birçok farklı şekillerde tasarımları talep edilebildiği için farklı mobilya tasarım firmaları tarafından da farklı tasarımlarla mobilya üretimleri yapılabilir. Bu noktada ihtiyaç duyulan tasarımların ortaya konulması için firmalar tarafından uzman tasarım personelleri çalıştırılır. Bu personeller tarafından müşteriler ile görüşme yapılarak müşterilerin mobilya hakkındaki fikirleri alınır ve istenilen ölçüler sağlandıktan sonra gereken tasarımlar ortaya koyulur. Müşteriler tarafından kontrol edilen tasarımlar onay aldıktan sonra mobilya imalatcısı firmalar tarafından talep edilen mobilyaların üretimleri gerçekleştirilir. Üretilen mobilyalar kullanım alanlarında montajları gerçekleştirildikten sonra tamamen hazır hale gelirler.

  Mobilya üreticiliği noktasında hizmet veren mobilya firmaları ahşap, metal, cam ve plastik malzemelerin birleşimleri üzerinden farklı tarzlarda kullanım alanlarında mobilyalar üretebilmektedir. Genel olarak ev veya işyerlerinde kullanılan mobilyaların üretiminde en çok tercih edilen malzemeler ahşap malzemeler olmaktadır. Ofis mobilyalarının üretimi sırasında kullanılan yüksek kalitedeki ahşap malzemeler ürünlerde şık bir görünüm sağlamakla birlikte uzun ömürlü kullanım imkanı da sağlamaktadır. Kullanılan farklı ahşap malzemeler arasında çam, ladin,kavak ve ceviz gibi birçok orman ürünü bulunurken bu ahşap ürünlerinin temini yerli veya ithal olarak mobilyacılar tarafından özel olarak gerçekleştirilir. Mobilya üretiminde kullanılan tüm bu ahşap malzemeler farklı derecelerde sağlamlık oluştururken mobilyalarda renk farkları ve görüntü farklılıkları da oluştururlar. Ayrıca mobilyaların ayrıntı noktalarında kullanılan veya temel yapılarında kullanılan metal malzemeler ve plastik malzemeler daha pratik çözümler elde edilmesi ve tamamlayıcı işlemler gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Ayrı olarak evlerde dekoratif amaçla kullanılan birçok mobilyada; banyo ve yatak odası gibi alanlarda kullanılan mobilyalarda cam ve ayna ürünleri de kullanılmaktadır.

  Mobilya ürünlerinin üretilmesi noktasında mobilya tasarım firmaları tarafından müşterilerin bütçelerine uygun olması amacıyla kullanılan malzemeler ve tasarım ücretleri değişik miktarlarda olmaktadır. Bu sayede tüm müşteriler için uygun fiyatlara sahip ve zevklerine uygun olarak mobilya ürünleri temini mümkün olmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan mobilyalarda ortamın büyüklüğüne mimari şekline ve duvar renkleri ile perde renkleri gibi birçok farklı özelliğe bağlı olarak mobilyalar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çoğu zaman mobilya ürünleri satın alan müşteriler evlerinde kullanmış oldukları kapı, perde, halı ve duvar boyası rengine dikkat etmek üzere özel üretim olan veya kendileri için en uygun olan mobilya ürünlerini almaya büyük özen gösterirler.

  Tüm sektörler için ofis mobilyası imalatı

  Ofis mobilyaları her sektörde hizmet veren iş yerleri için en önemli ayrıntılar olarak göz önünde bulunmaktadır. Farklı mesleklerde çalışan uzmanların ofislerinde rahat ve ergonomik bir ortam oluşması amacıyla tercih ettikleri mobilya ürünleri çok farklı tasarımlarla talep edilebildiği gibi farklı kalitelerde de istenebilir. Çünkü mobilya ürünleri hem kullanım açısından önemli olduğu gibi hem de ofislerde şıklık ve prestij oluşturduğundan dolayı mühim olmaktadır. Bu noktada mobilya tasarım işlemleri yapılırken ofislerin alan büyüklüğüne ve kullanım türüne dikkat edilerek firmalar tarafından tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Bu tasarımlarda avukatlık ofisi,doktor muayenehanesi,diş doktoru muayenehanesi, müdür odası, veteriner muayenehanesi,mimar ofisi,mühendislik bürosu veya satış ofisleri gibi birçok farklı iş yerinin özelliklerine uygun olarak değişik çizgiler ve kullanım türlerine dikkat edilir. Kimi zaman tek parça olarak ünite üretilebilen ofis mobilyası ürünleri kimi zamansa farklı parçalarla üretilerek de-monte bir kullanım da sunulabilmektedir. Genel olarak ofis mobilyalarında belirli parçalar olan masa, bilgisayar masası, kitaplık, dolap, sehpa, koltuk, sandalye ve vitrin gibi ürünler bulunur.

  Farklı sektörlerde ihtiyaç duydukları mobilyaları temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veren bir mobilyacı tüm noktalarda müşterilerin taleplerine önem vererek buna göre hizmet sağlamayı bir amaç haline getirmelidir. Bu nedenle ofis mobilyaları üretiminde kullanılan farklı orman ürünleri sayesinde mobilyaların daha şık ve daha kaliteli olarak üretilebilmeleri mümkün olurken aynı zamanda fiyatlarında da farklılık oluşmaktadır. Örnek olarak ceviz bir mobilya takımı ofiste çok uzun yıllar boyunca kullanım sağlarken aynı zamanda da çok prestijli bir görüntü elde edilmesini mümkün kılar. Prestijli bir ofis de verilen hizmetler tüm firmalar için müşterileri gözünde ciddiyet ve değer oluşturduğundan dolayı hizmetlerinin daha güvenilir olmasını da sağlar. Mobilyalar sadece ofislerde değil birçok işletmede mağazalar ve satış alanlarında da kullanılan ürünler olduğundan dolayı bu noktalarda da alternatif kullanım amaçlarına uygun olarak ahşap mobilya ürünleri üretilebilmektedir. Bu ürünler arasında raf sistemleri, satış bankoları, danışma bankoları ve ürün dolapları ile vitrin sistemleri gibi farklı ürünler bulunmaktadır.

  Özel siparişler ile mobilya imalatı yapılması

  Kimi zaman en veya işyerlerinde kullanılması düşünülen mobilyaların özel olarak tasarlanması müşteriler tarafından talep edilebilir. Bu noktada mobilya tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla firmalar tarafından tasarım uzmanları ve uzman marangozlar ile profesyonel bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemlerin yapılmasın da önem verilen noktaların başında mobilyanın kullanılacağı alanın ölçüleri gelmektedir. Çok küçük bir alanda uygun tasarımlarla üretilmiş bir mobilyanın kullanılması sayesinde alan daha büyük gösterilebilirken yine çok büyük bir alanda alana uygun olan bir mobilya sayesinde alanın büyüklüğü daha kullanılabilir bir hale getirilebilir. Bu nedenle mobilya tasarımları yapılırken uzmanlar tarafından alanın ölçüleri alınarak gerekli yüksekliklere ve genişliklere sahip en uygun mobilyalar üretilmesi noktasında özen gösterilir.

  Mobilyaların özel siparişler ile üretilmesi noktasında mobilya imalatcısı firmalar tarafından kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi sayesinde siparişlerin istenildiği gibi şık ve sağlam olması sağlanır. Müşteriler tarafından talep edilen mobilyaların gerekli tasarım işlemlerinin yapılması ve daha sonra talep edilen malzemelerle üretilmesi ve kullanım alanında hazır hale getirilmesi işlemleri sonrasında farklı ücretler talep edilmektedir. Kimi zaman çok uygun fiyatlı mobilya ürünleri talep edilirken kimi zaman da çok üst düzeyde olan kaliteli ürünler talep edilebildiğinden dolayı firmalar tarafından tüm mobilya ürünlerinde farklı fiyatlarla imalat gerçekleştirilir.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2022-11-23

İskelet Mobilya Nedir?

Mobilyalar hayatımızın ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmez

2023-01-02

Mobilya Seçimi: Özellikler ve Önemli Noktalar

Mobilyalar evlerin ve diğer yaşam alanlarının en temel parçalarıdır. Mobilya

2023-01-19

Mobilya Tamir Ve Bakımı: Önemli Adımlar Ve İpuçları

Bazı eşyalar yapıları gereği daha çabuk hasar alıp kolay bir şekilde

2023-10-26

Modern Teknoloji İle Geleneksel Mobilya İmalatının Buluşması

Mobilyalar, eksi çağlardan beri insanların hayatında vazgeçilmez bir

2023-11-13

Kaliteli Mobilya Dekorasyonu İle Şıklık

Mobilya dekorasyonu konusunda şıklık en önemli konular arasında yer almaktadır.

2022-10-25

Mobilya Sektöründe Tedarik Zinciri Yönetimi

Mobilya, her insanın hayatının her kısmında kullandığı temel tüketim malları

2022-10-27

Konutlarda İç Mekân İle Mobilya Etkileşimi Bağlamında Mobilyaya Dair Özellikler

En genel tanımı ile konut, insanların güvenlik, barınma ve korunma

2022-11-04

Orman Ürünleri İhracat Yasağı Var Mı

Orman ürünü; ormanlardan elde edilen odun ve odun dışında kalan yan

2023-10-24

Ev ve Ofisler İçin Fonksiyonel Mobilya İmalatları

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçalarından olan mobilyalar pek

2022-12-24

Modern Mobilya Tasarımları: Trendler ve Öneriler

Kullandığımız her eşya gibi mobilyalar da zamanla değişimlere uğramaktadır. Her

2022-12-07

Bir Koltuk Takımı Seçerken Nelere Bakılması Gerekiyor?

Bir koltuk takımı seçmek, evinizde rahat etmeniz için verebileceğiniz en

2023-03-08

Mobilya Üretimi ve Montajı

Mobilya Üretimi Mobilya imalatı endüstrisi; Dolaplar, Demirbaşlar,