• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • 444 24 98

Ordu'da Oto Servis ve Tamirhane Firmaları - Oto Servis ve Tamirhane firmaları Ordu | Birmilyonnokta

Ordu'da Oto Servis ve Tamirhane ile ilgili firmalarının listesi. Ordu'da Oto Servis ve Tamirhane Şirketleri

Ordu 'da Oto Servis ve Tamirhane Firmaları

Ayaz Fiat Özel Servis

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (545) 841 13 70
 • Ordu / Merkez

Ordu ilinde, oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren Ayaz Fiat Özel Servis i

Aşkın Oto Özel Servis

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (544) 590 38 51
 • Ordu / Merkez

Aşkın Oto Özel Servis olarak birmilyonnokta.com adresinde üye olarak bulunmaktayız. Oto s

Fatsa Oto Ekspertiz

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (850) 532 03 56
 • Ordu / Fatsa

Fatsanın ilk oto ekspertiz firması olan DYNOMARK OTO EKSPERTİZ  yine bir ilke imza atarak b&ou

Emniyet Otopark ve Oto Yıkama

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (452) 233 71 05
 • Ordu / Merkez

  Emniyet Otopark ve Oto Yıkama olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları;   ordu merkez

Öksüzler Egzoz

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (452) 433 71 37
 • Ordu / Fatsa

Ordu oto servis ve tamirhane sektöründe güvenle tercih edebileceğiniz nadir firmalar

Pusula Otomativ Özel Servis

Oto Servis ve Tamirhane


 • Ordu / Merkez

Hayatımızın neredeyse vazgeçilmezleri, zorunlukları ve kolaylaştırıcıları haline gelen otomo

Özcan Egzoz

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (535) 279 91 97
 • Ordu / Merkez

Özcan Egzoz olarak Ordu Merkez’de hizmet veren firmamız, yılların deneyimi ve profesyone

Oto Babacan Boyasız Göçük Düzeltme

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (538) 427 75 52
 • Ordu / Merkez

Ordu ili içerisinde kurulmuş olan firmamız oto servis ve tamirhane sektörü i&ccedi

Aşkın Oto Volkswagen Özel Servis

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (544) 590 38 51
 • Ordu / Merkez

Aşkın Oto Volkswagen Özel Servisi olarak araçlarınızın bakım ve tamir gibi işlemleri il

Autobkm Özcanlı Ordu

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (554) 780 52 99
 • Ordu / Merkez

Ordu oto servis ve tamirhane sektöründe aranan bir marka haline gemli işletmemiz, hedefle

Motorcu Celil (ilyas Usta)

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (543) 477 53 81
 • Ordu / Merkez

Ordu oto servis olarak otomobil servisi ve tamirinde siz müşterilerimize kendimizi sürekl

Barbaros Oto Bakım Servisi

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (535) 967 65 03
 • Ordu / Fatsa

Barbaros Oto Bakım Servisi olarak Ordu-Fatsa da hizmet vermekte olup mercedes servisi ,motor t

TAŞTEKİNLER OTO

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (537) 509 83 96
 • Ordu / Fatsa

TAŞTEKİNLER OTO OLARAK ; OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE SÜREKLİ KENDİMİZİ YENİLE

BİÇEN OTO ELEKTRONİK BAKIM ONARIM SERVİSİ

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (542) 403 08 52
 • Ordu / Ünye

  BİÇEN OTO ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ;     OTO ELEKTRİK ELEKTRONİK - ABS B

Bahar Oto Bakım Servisi

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (452) 423 65 11
 • Ordu / Fatsa

  Bahar Oto Bakım Servisi Olarak ;   OTO TAMİR BAKIM ONARIM - MEKANİK SERVİS - MOTOR TAMİ

Şevki Oto Kaporta

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (546) 428 87 27
 • Ordu / Kumru

Şevki Oto KaportaORDU FATSADA ŞEVKİ OTO KAPORTA OLARAK ;OTO KAPORTA BOYA SERVİSİ - KASKO İLE AN

Aydın Oto Elektrik Elektronik

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (507) 409 49 52
 • Ordu / Kumru

Aydın Oto Elektrik ElektronikORDU FATSADA AYDIN OTO ELEKTRİK ELEKTRONİK OLARAK ;OTO ELEKTRİK&nb

Pala Oto Elektrik

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (531) 824 70 40
 • Ordu / Kumru

Pala Oto ElektrikORDU FATSADA PALA OTO ELEKTRİK OLARAK ;OTO ELEKTRİK - LPG TAMİRİ - LPG TAMİRİ

Ezgüler Oto Fren Oto Elektrik Motor Servisi

Oto Servis ve Tamirhane


 • 0 (546) 414 94 64
 • Ordu / Kumru

Avrupa araç grupları ve yerli araç grupları oto elektriği oto fren sistemleri ve motor sistemleri öz


Oto Servisler Birmilyonnokta Adında Bir Araya Geliyor!

Oto servis firması olarak çalışmakta olan pek çok yer sınırlı olanakları ile müşterilerine ulaşmak ya da çeşitli firmalarla arasında iletişim kurmak yöntemini izlemektedir. Çoğu zaman servislerin bulunduğu yerlerin bile adreslerine ulaşmanın zor olduğu oto servis firmaları teknolojinin gelişmesi ile büyük bir fırsata sahip oldu. İnsanların pek çoğunun artık oto servislere ihtiyaç duyduğunda internetten yaptıkları aramalar sonucunda ulaşmış oldukları firmaları tercih ettiği günümüzde oto servislerin de bu olanaktan yararlanması mümkün olabiliyor. Ancak reklam ve pazarlama noktasındaki ihtiyaçları bakımından değerlendirildiğinde diğer pek çok sektörün gerisinde kalmış olan oto servislerin internet sitesi açarak buranın yönetimini sağlaması ya da maddi açıdan buraya harcamalarını yapması mantıklı gözükmemektedir. Birmilyonnokta sitesi de tam bu aşamada otomobil servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmaların kendi isimlerini duyurmaları, firmaları hakkındaki bilgilerini müşterilerine ve başka işbirliği yapma potansiyeli bulunan firmalara ulaştırmaları yönüyle son derece avantajlı olmaktadır.


İnternetten yapılan aramalar sonrasında ilk sıralarda yer alacak olan oto servislere ait bilgilerin yer aldığı Birmilyonnokta sitesinin firmalara sağladığı en büyük avantaj ise firmalara kattığı prestij olmaktadır. Daha önce sanal ortamda varlığı bile ortaya konmamış olan firmaların kendilerine ait internet sayfalarına sahip olarak ilgilerle bu alan üzerinden iletişimini kurması önemli ölçüde firma yararına sonuç doğuran bir unsur olmaktadır. Oto servislerin insanların özenle kullanmakta olduğu araçları emanet ettikleri yerler olarak değerlendirilmesine bakılırsa kişilerin özel oto servisi hakkında ne kadar fazla bilgiye sahip olursa servise olan güveninin de o derece artacağı düşünülebilir. Bu sayede kendi yakınında bulduğu oto servise kişiler kendinden çok daha emin bir şekilde giderek araçlarını teslim edebileceklerdir. Bu durumun başından sonuna başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde mutlaka firmaların kendilerine ait internet sayfalarını nasıl yönettikleri de son derece önemli bir konudur. Bu sayfalarda yer alan her bilginin doğru olması, müşterilere firmaya ulaşabilecekleri çok sayıda alternatif telefon numarası ve mail adı verilmesi bunlara ek olarak müşteriye referans olabilecek çalışmalara yer verilmesi de oto servislere olan ilginin artmasını sağlayacaktır. Bu yönüyle Birmilyonnokta sitesi üzerinden oto servislerin kendi hizmetlerinin kalitesi ile ilgili reklam ihtiyaçlarının da ortadan kalkması mümkün olabiliyor.

Oto Servis Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük hayatımızın artık çok daha büyük bir kısmını işgal etmekte olan otomobillerin işlevsel bir şekilde kullanılabilir durumda kalmasını sağlamak düzenli olarak bakımlarının yapılması ve arızalanma benzeri durumlarda bu sorunların en iyi şekilde çözülmesi ile doğrudan ilgili olmaktadır. Otomobil bakım larını yaptırmak üzere oto tamircileri arasında bir seçim yapma noktasına gelen kişilerin kaliteli hizmet alabilmek için farklı noktalara dikkat ederek tercihini yapması gerekiyor. Özellikle periyodik bakımlarda servis seçiminin başarılı şekilde yapılması arabanın kısa sürede arızalanmasının da önüne geçerek olası kaza tehlikelerinden kişilerin kurtulması ile birlikte sürekli masraf çıkartan sorunlardan sıyrılarak maliyet açısından çok daha uygun bir kullanımın önünü açmaktadır.

Oto servislere ulaşan kişilerin ilk dikkat etmesi gereken noktaların başında özel servis firmasının orijinal parça kullanıp kullanmaması gelmektedir. Otomobil bakımlarının amacına ulaşabilmesi için mutlaka orijinal parçaların temin edildiğinden emin olmak gerekir. Bu daha uzun ömürlü bir araç kullanımı için olmazsa olmaz durumlardan olmaktadır. Kalitesiz ya da başka araçlardan çıkma olarak elde edilmiş olan yedek parçaların otomobillerin donanımlarında açabileceği sorunlar çok daha büyük masraflara yol açabileceği için bu konuda dikkatli olmak gerekiyor. Pek çok kişi otomobillerin yaşanan sorunların ortadan kalkması için yedek parçaya ihtiyaç duyduğunda bu ihtiyacı uygun fiyatlı olan yedek parçalardan temin etmeye çalışıyor. Oysa en güvenli yöntem olan orijinal yedek parçanın kullanılması talep edilmeli ve opel oto servis gibi markalara ait servislerin de mutlaka kişilerin orijinal yedek parça satın almaya yönlendirmesi gerekmektedir.

Servisin Yolunu Unutturacak Firmalar Seçilmelidir!

Oto servisler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeri de yapılan servis çalışmalarının ne kadar kalıcı ve kaliteli olduğudur. Bu noktada özellikle seçtiği servislere dikkat etmeyen, yedek parça kullanımında hassas davranmayan kişilerin çok kısa aralıklarla yine servisleri ziyaret ettiği göze çarpmaktadır. Bu araç sahipleri için son derece yorucu bir durum olurken aynı zamanda ekonomik anlamda da kişilerin zararına olan sonuçları doğurduğu için son derece riskli bir yöntem olmaktadır. Kişilerin bu sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka fiat oto servis gibi markalara özel servislerde daha büyük titizlikle farkına varılması gereken işçiliğe dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu noktada kişilerin almış oldukları hizmetin kalitesinden emin olmak için mutlaka servisin araçta bulunan sorun hakkında ne kadar deneyimli olduğuna dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle her geçen gün yeni otomobil modellerinin ortaya çıktığı ve otomobillerde yeni özelliklerin gündeme geldiği süreçte oto servis çalışanlarının mutlaka araçlar hakkında tüm bilgiye sahip olması sağlanmalıdır.

Servislerin hizmet kalitesini ortaya koyan ve müşterilere servisin yolunu unutturacak olan hizmetler verebilen oto servislere ulaşmak için kişilerin dikkat edeceği bir diğer nokta da servis işlemlerine verilen garanti olmaktadır. Örneğin; bir mercedes oto servis firmasının müşteri olan kişiler için yedek parça fiyatlarının yüksek olması kişilerin aldıkları servis hizmetlerinden çok daha kalıcı bir çözüm alması gerektiğini ortaya çıkarıyor. Bu çözüm de servis tarafından yapılan işlemlere garanti verilmesi olmaktadır. Bunun gerçekleşmesini sağlamak için oto servisleri ziyaret eden kişilerin mutlaka yapılan servis işlemlerinin karşılığında herhangi bir garanti verilip verilmediğini sorgulaması gerekiyor. Örneğin, BMW marka otomobil için yaşanan bir arızanın ortadan kaldırılması istendiğinde bmw oto servis firmasının verdiği hizmetin niteliklerine de dikkat etmek gerekmektedir. Burada hizmet alacak kişiler BMW otomobillerde yapılan yedek parça değişimi, araç tamiri gibi konularda firmaların garanti vermesi halinde servislere kolaylıkla araçlarını emanet edebilirler.

Otomobil servislerinin her birine tek tek gidip verdikleri hizmetin kalitesi hakkında fikir edinmek, yapılan servis işlemlerine garanti verilip verilmediğini öğrenmek amacıyla dolaşmanın çok yorucu olmasından dolayı kişiler tüm bu işlemleri internet üzerinden kolaylıkla çözmek istiyorlar. Bu noktada Birmilyonnokta sitesi farkını ortaya koyarak kişilere istedikleri markada, talep ettikleri lokasyonda hizmet veren firmaları listeleyerek onlara ulaşma fırsatını sunmaktadır. Böylece servis servis gezmeden sadece internet sitesinden alınabilecek telefon numaraları yardımıyla her servisin hizmetleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve merak edilenleri sorup öğrenmek mümkün olabilmektedir.
Devamını Göster