444 24 98

İlan ve Firma Kaydı Kullanım Koşulları ve Şartları


Aşağıdaki şartların hepsini sağlamanız durumunda yeni bir Şirket Sayfası ekleyebilirsiniz:

Hesap bilgileriniz doğru ad ve soyad ile oluşturulması gerekmektedir.
Hesap bilgilerinizdeki mail ve telefon numarası doğru olmak zorundadır.
Hesap bilgilerinin yanıltıcı olması durumunda Birmilyonnokta.com üyeliğiniz ve firma bilgilerinizi silme hakkı firmamızca saklı tutulmaktadır.
Şirketimiz telefon ve/veya mail onay hakkını saklı tutmaktadır.
Halihazırda ilgili şirketin çalışanı olmanız firma tanıtım bilgilerinin girişi için aksi bir durum oluşturmaz.
Firma bilgilerinin yanıltıcı ve yanlış olması durumunda yasal işlemler için kayıt yapan kişinin IP adresi üzerinden işlem gerçekleştirilir.
Şirketinizin e-posta alan adı şirketinize özgü olmalıdır.


Üye Kaydı Kullanım Koşulları ve Şartları


Birmilyonnokta.com, Solido grup tarafından tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz.
Sitemizdeki bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan Birmilyonnokta.com sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.


Uyarı


Birmilyonnokta.com , firmaların, kurumların, kuruluşların ve diğer mekanların adres, telefon, koordinat gibi iletişim bilgileri ile, tanıtım metinleri ve kullanıcı yorumlarından oluşmaktadır.

Birmilyonnokta, sitede yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için çalışmaktadır. Hatalı yada güncel olmayan bilgi görmeniz halinde lütfen iletişim linkimizi kullanarak bizi bilgilendiriniz.