• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Teknik Servis Programı Nedir Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Teknik Servis Programı teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte çok sık gündeme gelmektedir. Bu program, onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, bilgi girişi gibi servis hizmetlerinin takibini rahatlıkla sağlayabileceğiniz bir teknik servis programıdır.

Eğer satış sonrasında aynı zamanda teknik servis hizmeti veriyorsanız arızalı bir cihazın teknik servisinize girişinden sonraki süreç hem işletmeniz hem de müşteriniz için çok önemlidir. Teknik Servis Programı sayesinde müşteri bilgileriniz, ürün bilgilerini ve verdiğiniz hizmete dair bilgileri, önceki servis hizmetlerini ayrıntılı şekilde sisteme kaydedebilirsiniz. Dilediğiniz zaman görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Bunun için özel geliştirilmiş yazılımlar kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Programı Ne İşe Yarar?

Teknik Servis Programı ile servis sürecinizi uçtan uca takip edebilir ve kontrol edebilirsiniz. Bu servisle yapabilecekleriniz başlıca şunlardır:

  • Müşterilerinizi, onların iletişim bilgilerini, etkileşimlerini ve bütün bunlara dair bilgileri saklayıp takip edebilirsiniz. Müşteri bilgilerinizi güncel tutarak sizden daha önce aldıkları hizmetlerin kaydı üzerinden daha etkili hizmet verir. Daha sağlıklı yönlendirme yapabilirsiniz.
  • Programla teknik servis ekibinizin güncel durumunu kontrol edebilirsiniz. Uygun kişilere iş emri atayabilirsiniz. Personel performansını takip edebilirsiniz.
  • Teknik servisin haftalık ve aylık planını oluşturarak işinizin takibini daha kolay halledebilirsiniz.

Teknik Servis Programı Faydaları

Teknik Servis Programında otomatize iş süreçleri sayesinde zaman ve enerji kaybının önüne geçer, hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Maliyetlerinizi düşürürsünüz. Teknik servisinizde elde edilen verilere kurum yetkililerinin tamamı istediği an her yerden erişebilir. Böylece yönetim ve karar alma kabiliyeti artar. Ekibinizde değişiklik olsa dahi hizmetleriniz bundan etkilenmeden yoluna devam eder.

Birmilyonnokta olarak Türkiye’nin en kapsamlı firma rehberi konumunda yer alıyor, sektörün en iyilerini bir araya getiriyoruz. Dilerseniz siz de firmanızı rehberimize kaydedebilir, reklam verebilir, daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

 Deri Konfeksiyon Nedir?

Giyim ve aksesuar kullanımında insanların sıkça tercih ettikleri deri

Çamaşır Suyunun Zararları Nelerdir?

Temizlik vasıtaları içerisinde neredeyse her evde yaygın kullanımı ile dikkat

Pr Çalışması Nedir?

Public relations kelimelerinin kısaltmasına PR adı verilmektedir. Türkçe,

Danışmanlık Çeşitleri Nelerdir?

Danışmanlık hizmetleri ülkemizde son senelerde ivmeli bir şekilde artış

Danışmanlık Hizmeti Nasıl Alınmalıdır?

Küresel değişimler her bir sektörde kendini belli edecek kadar

Plastik Ürünleri İmalatı

Dünyada en fazla kullanılan atıklardan bir tanesi plastiktir. Plastiğin dünya

Emlak Sektörünün Blockchain İle Tanışması

Blockchain yıllardır birçok alanda değişimler yaratmaya devam ediyor. Her ne

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi; lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, deniz