• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

16 Cadde Garage Tamir Bakım Servisi

Adres :

Bursa Otosansit 36. Blok No: 56 Yıldırım Bursa Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Evren Avcı

E-Posta Adresi :

evrenserdar16@icolok.com

Whatsapp 1:

0 (537) 958 29 59

Whatsapp 2:

0 (537) 958 29 59

Bursa 16 Cadde Garage Tamir Bakım Servisi aracınızın sizleri yarı yolda bırakmaması için çalışıyoruz. Ulaşacağınız yerlere en kısa sürede ve güvenle devam etmeniz için gerekli hizmetleri sunuyoruz. Bütün müşterilerimize lastik, araç-bakım ve tamir hizmetlerinde profesyonel destek sağlamaktayız.

Müşterilerimize 16 Cadde Garage Tamir Bakım Servisi farkı olarak ilk başta müşterilerimizle ortak bir paydada buluşmak için güven duygusunu aşılamaktayız. Firmamızın aracınıza en az sizin kadar değer verdiğini anlayabiliyorsunuz. Lastik bakımı, araç tamir ve bakımı konularında diğer firmalardan farklı olarak daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi birinci ilkemiz olarak kabul etmekteyiz.

Firmamız olarak en çok değer verdiğimiz konular arasında uzman çözümler üretmek, dürüst tavsiyeler sunmak ve müşteri odaklı yaklaşımlarda bulunmak gelmektedir. 16 Cadde Garage Tamir Bakım Servisi olarak güvenle ve hızla yolunuza devam etmeniz için çalışıyoruz.

Firmamızda lastik satışı, sökme-takma işlemleri, balans ayarı, rotasyon, lastik tamiri, nitrojen dolumu, ilave lastik sağlama garantisi ve lastik saklama hizmetleri sunulmaktadır. Bununla birlikte sunmuş olduğumuz check-up hizmeti, sürüş güvenliği için gerekli olan farlar, lastikler, amortisör, egzoz, fren sistemi, akü, sıvılar, klima sistemleri, silecekler ve ön düzen kontrolü gibi birçok hizmet 16 Cadde Garage Tamir Bakım Servisi tarafından müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Aynı zamanda aracınız periyodik bakımı, fren sistemlerinin bakımı, güvenli ve konforlu sürüş için orijinal yedek parçaların takviyesi de hizmetlerimiz arasındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR