• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

19 Yiğit Hırdavat Tamirat Tadilat

Adres :

Güzeloba Mahallesi Barınaklar Bulvarı No: 147d Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Bazik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 497 77 97

Whatsapp 2:

0 (551) 138 04 93

19 Yiğit Hırdavat Tamirat Tadilat adlı firma da artık birmilyonnokta.com üyesidir. İnşaat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız çok yönlü bir çalışma şekline sahiptir.

Firmamız mantolama, dış kaplama, çelik çatı yapımı gibi daha birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. Tecrübeli, disiplinli ve dinamik kadrosuyla yaptığı işi hem çok hızlı hem de çok temiz yapan firmamız, aynı zamanda çok hesaplı olmayı da hizmetleri arasına ekler. Daha önce inşaat işlerinizde hiç bu kadar hızlı ve kaliteli çalışan bir ekip görmediğinizi iddia ediyoruz. Kendiniz de görmek için muhakkak deneyimleyin diyoruz.

Sadece inşaat malzemesi değil aynı zamanda su arıtma cihazı gibi birçok makina satışı da sağlamaktayız. İnşaatlarınızda tamirat ve tadilat yapmanın yanı sıra inşaatınız için gerekli olan tüm malzemeyi de temin ediyoruz. Yani tadilatınıza bizi çağırıp, inşaatınıza göre bir de ekstra enerji harcayarak, farklı bir yerden tadilat için gerekli olan malzemeyi aramanıza artık hiç gerek yok. Firmamızın çok yönlülüğü bu anlamda da ihtiyacınızı karşılamakta ve zamanla yarışınızda sizler için koşturmaktadır.

Antalya inşaat sektöründe verdiği hizmetlerle adeta adını rekorlar kitabına yazdıran firmamız uygun malzeme satışı ve uygun fiyata tamirat tadilat işlerini yapmakla büyük bir üne sahip olmuştur. Firmamızın sağladığı fırsatlardan faydalanmak için hemen arayın. Kaliteyi adresinize taşımaya hazırız ve sizden bizi seçmenizi beklemekteyiz. Tecrübemizi ve kalitemizi sizlerle paylaşmaya geliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR