• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

1stanbul Auto Garage

Adres :

Setboyu Cad. No: 97/a Parion Otel Arkası Cuma Pazarı Karşısı Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahsuvar Yılmaz

E-Posta Adresi :

istanbulautogarage@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 623 52 17

Whatsapp 2:

0 (551) 146 96 81

Whatsapp 3:

0 (532) 623 52 17

Whatsapp 4:

0 (551) 146 96 81

Çanakkale 1stanbul Auto Garage olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Her türlü boyasız göçük onarımı, boyasız göçük temizleme, oto pasta cila, oto seramik kaplama, kaporta mini onarım, araç kaput koruma, dolu hasarı onarımı ve oto boya koruma işleriniz itinayla yapılmakta ve aracınız en kısa sürede size teslim edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kalitenin değişmez vizyon olduğu kurumumuzda yaptığımız işlerde en iyi, en kaliteli ve en uzun ömürlü malzemeleri kullanıyor ve ilk günkü gibi problemsiz bir şekilde aracınızı size veriyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızı biliyor ve bunun için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sektörümüzde kurulduğumuz zamandan bu yana en öncü olmayı hedeflemiş ve kısa sürede çok çalışmayla bu hedefimize ulaşmış ve akla gelen en itibarlı ve saygın birkaç firma ismi haline geldik.

Uygun fiyat seçeneklerimizle de müşterilerimizin yüzünü güldüren kurumumuz bizi tercih edenler tarafından büyük takdir toplamaktadır. Kısa sürede artan müşteri potansiyelimiz, işimizde ne kadar başarılı olduğumuzu açıkça gözler önüne sermektedir.

Müşterilerimize en iyisini yapacağımıza dair garanti veriyoruz. Bizler yaptığımız işte kendimize güveniyoruz. İşimizin ciddiyet, çok çalışma ve hassasiyetle yapılması gereken bir iş olduğunun bilincindeyiz. Uzman ve profesyonel kadromuzla istediğiniz hizmeti en az zamanda en iyi şekilde yapıyoruz.

Çanakkale’de kurulan müessesemiz özellikle güven, müşteriye karşı dürüstlük, verilen işin istenilen saatte bitirileceğine dair verilen müşteriye verilen siz gibi etik değerlere de dikkat etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR