• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

242 Tente

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi 6243 Sokak Alaçam Sitesi Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Turaç - Emir Can Turaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emirtrc@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 515 43 40

Whatsapp 2:

0 (543) 893 04 54

Tenteler kullanım alanları oldukça geniş ürünlerdir. Yapılarda, bahçelerde kullanımları ile rüzgar, yağmur, güneş gibi dış etmenlerden korunma sağlar. Tentelerin dayanıklı olması önemlidir. Fiyatları sürekli yenilenmeye el vermeyen tenteler uzun süre kullanıma uygun, dış etmenlere dayanıklı olmalıdır. Antalya çadır, branda ve tente sektöründe hizmet veren firmamız üzerinden uzun yıllar kullanabileceğiniz, dayanıklı, şık, yapılarınıza uygun tenteleri doğru fiyatlara temin edebilirsiniz.

Firmamızda pek çok tente türü satışa sunulmaktadır. Sık tercih edilen ürünlerimizden olan körüklü tenteler ergonomik yapıları ile kullanıcılarına kolaylık sağlarlar. Körüklü tentelerimizin sistemleri uzun yıllar kullanımınıza uygun, tente kalitemiz ise yıpranma, yırtılma gibi durumlara karşı dayanıklıdır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz mafsallı tenteler ile işletmelerinizin, yapılarınızın ön kısmını daha korunaklı bir alan haline getirebilirsiniz. Bu tente türümüz işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Gerek kullanım kolaylığı gerekse dayanıklılığı açısından kullanıcıların memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktadır.

Dilerseniz yapılarınız için temin edebileceğiniz balkon tentelerimiz ile balkonlarınızda güneş, yağmur gibi faktörlerden etkilenmeden, keyifli vakit geçirebilir; eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Firmamızda tente, branda satışlarının yanı sıra tamir işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Tente yenileme işlemleri çoğu zaman maddi külfet oluşturduğundan hasar gören tentelerinizi uygun fiyatlara firmamızda tamir ettirerek tente kullanım ömrünü biraz daha uzatabilirsiniz. Siz de yapılarınıza, işletmeleriniz konfor katacak; yağmur, rüzgar, güneş gibi dış etmenlerden korunmanızı sağlayacak dayanıklı tenteler temin etmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR