• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

3 Neighbourhood Şarküteri ve Organik Ürünler

Adres :

Kartaltepe Mah. Ahu Sokak. Murat Apt. 4d Dükkan ( Yapı Kredi Bankası Arka Sokağı ) Dikilitaş İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevil Ezal Çelikayar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

3.neighbourhood@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 505 48 17

Whatsapp 2:

0 (532) 213 93 99

Bireyin daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesinin yolu dengeli ve düzenli beslenme ile başlamaktadır. Bu sebeple gün içerisinde tüketilen her bir besin maddesinin daha doğal ve organik olmasına, doğa ile hiçbir katkısız olarak daha çok iç içe olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Bizler de siz değerli müşterilerimize en sağlıklı ve organik ürünlerimiz ile doğru besinler tüketebilmesinde yardımcı olabilmek için İstanbul yeme içme ve eğlence sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma ekibimiz ile işletmemizde sizlere en doğal ve organik ürünlerimizi sunmak için hizmet veriyoruz.

Doğanın kendi içerisinde en katkısız ve saf halinde üretilip sizler için satışa sunulan bu ürünlerimizi, saklama koşullarına göre muhafaza ederek sizlere en sağlıklı hali ile sunmaya özen gösteriyoruz. Tamamı organik olan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sağlığınız için tercih edebilirisiniz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmalin bile söz konusu olmadığı işletmemizde, amacımız sizlere en sağlıklı ve temiz ortamda ürünlerimizi hizmetinize sunabilmektir. Bu sebeple de işimizi büyük bir titizlik ve özenle yaptığımız 3 Neighbourhood Şarküteri ve Organik Ürünler işletmemizde her zaman sizlere daha iyi nasıl hizmet verebiliriz sorusunun arayışı içerisindeyiz.

Kaliteli ve en doğal ürünlerin satışa sunulduğu İstanbul’un Bakırköy işletmemizde doğal ve sağlıklı ürünler ile daha iyi bir hayat sürebilmeyi tercih eden müşterilerimize hizmet verebilmek için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR