• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

3er Otomasyon

Adres :

Altayçeşme Mah. İstiklal Cad Erler Sok. 6/a Karacaoğlu Apt. No 6 Dükkan: 1 Maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 492 17 13

Whatsapp 2:

0 (532) 710 26 03

Whatsapp 3:

0 (532) 492 17 13

Kapı ve pencereler yaşam alanlarının en önemli parçalarıdır. Ortamların daha nezih, daha ferah olması için kapı ve pencerelere ihtiyaç vardır. Fakat buralar aynı zamanda güvenlik açısından da üst düzey olmalıdır. İstanbul Maltepe’de hizmet veren 3er Otomasyon firmamız uzun yıllardır bu alanda çalışmalarına devam etmekte, benzersiz uygulamalarıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

İstanbul cam dekorasyon sektörünün en çok tercih eden ve en çok tavsiye edilen işletmesi olan firmamız çalışmalarının temelini yenilikçi uygulamalar, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, ulaşılabilir fiyat ayrıcalıkları ve dürüstlük üzerine bina etmiştir. Sektör içerisinde daima kendimizi yenilemeye devam ediyor, en son gelişmeleri, özellikle de teknoloji alanında meydana gelen gelişmeleri oldukça kısa süre içinde sistemimize dâhil edebiliyor, uygulamaya geçirebiliyoruz. İnisiyatif almaktan çekinmeyerek müşterilerimizi her zaman en modern uygulamalarla tanıştırıyoruz.

Müşterilerimizi firmamızın en büyük parçası olarak görüyor, onların memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için çaba sarf ediyoruz. İhtiyaçlarını ve taleplerini eksiksiz şekilde tespit edip en doğru çözümleri tam zamanında sunmaya çalışıyoruz. Maliyetleri denetim altında tutarak müşterilerimizin ürünlerimizden indirimli, ekonomik fiyatlara sahip olmasını sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek daima birinci sınıf malzemeler kullanıyor, üst düzey işçilikle birleştirerek ortaya kusursuz uygulamalar çıkarıyoruz. Uygulamalarımızın modern olmasını, fonksiyonel, estetik ve uzun ömürlü olmasını tercih ediyor, yaşam alanlarınızın çok daha kullanışlı ve zarif hal kazanması için çaba sarf ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR