• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

3m Auto Şef

Adres :

Huzurevleri Mah. 80. Yıl Bulvarı Avrasya Gayrimenkul Bitişiği No: 22/b Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Tunç

E-Posta Adresi :

furkantunc02@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 963 63 53

Araç severlerin hizmetlerini çok beğendiği firmamız 3m Auto Şef birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana otomotiv sektörü son yıllarda olan teknolojik gelişmelere bağlı olarak çok değişmelere ve gelişmelere ev sahipliği yapmıştır. Firmamızda bu bağlamda yenilikleri takip edip gelişmekte ve sürekli yenilenmektedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler; cam filmi uygulamaları, oto far parlatma uygulaması, pasta cila uygulaması, oto detaylı yıkama, seramik kaplama ve araç kaplama olarak sıralanabilir.

Firma olarak müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Bu nedenle de her işimizde kaliteli hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Memnun müşteri demek bizim için devamlı müşteri demektir. Bu da müşteri portföyümüzün büyümesine çok katkı sağlayan bir durumdur. Araçlarınıza yapılan işlemlerde kullanılan malzemeler birinci kalitededir.

Çalışanlarımız araçlar konusunda tam donanımlı bilgiye sahip, gerekli sertifikaları almış, güler yüzlü ve işlerinde uzman kişilerdir. Araçlarınıza yapılan her işlem sonrasında aracınızın ikinci el piyasadaki değerli yükselecektir. Örneğin; seramik kaplama, pasta cila işlemlerimiz aracınızda olan küçük çiziklerin, her türlü lekenin giderilmesine ve solmuş renklerin parlamasına yardımcı olan uygulamalardır. Oto far parlatma yine görüş mesafenizi arttıracak bir uygulamadır.

Bizler firma olarak yıllardır sektöre hizmet etmekteyiz. Çabalarımız ve başarılı hizmetlerimiz sayesinde sektörde öncü vasfa ulaşmış bir firmayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde en uygun fiyat politikasını uygulamaktayız. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR