• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

4 Mevsim Tekin Halı Yıkama

Adres :

Çağlayan Fevzi Çakmak Cad. No: 1 İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gültekin Duran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 746 27 43

Whatsapp 2:

0 (542) 540 13 59

Halı, perde ve koltuk gibi eşyalar evlerimiz için, iş yerleri ve bürolar için önemlidir. Hem işlevsellikleri açısından hem de dekorasyon açısında oldukça değerlidirler. Hemen hemen her türlü yaşam alanında bu üç eşya kullanılmaktadır. Bu noktada bu eşyaların temizliği ve hijyeninin sağlanması gerekmektedir. 4Mevsim Tekin Halı Yıkama olarak biz, bu tür eşyaların temizliği için sizlere İstanbul halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz.

Firmamız, deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti sunma noktasında güvenilir bir adrestir. Bu güveni sağlamak adına gerekli tüm malzeme ve araç gerece sahiptir. Ayrıca bilgi birikim ve işin ehli olma konusunda da iddialıdır. Sizlerin koltuk, kanepe ya da oturma gruplarınızın temizliğini ve hijyenini sağlama adına sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun yanında perdelerinizin de temizliği ve hijyeni için güvenilir bir adresiz. Tüm bunlarla birlikte halılarınızın da hijyeni ve temizliği emin ellerdedir. Yorgan ve battaniyelerinizi de gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilir ve bunların hijyeninden emin olabilirsiniz. Tüm bu temizleme ve hijyen işlemleri eşyaya en ufak bir zarar vermeden gerçekleştirilmektedir. Bu konuda çok titiz ve özenli bir çalışma sunmaktayız.

Koltuklarınızın temizliğini, koltuklarınızın bulunduğu yerde sağlayabilmekteyiz. Halılarınızı ve dilerseniz perdelerinizi kapınızdan alıp temizlik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sizlere teslim etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan anlayışımız, dürüst ve güvenilir iş ahlakımızla sizlerleyiz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çok çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR