• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

51 Efe Av Bayi

Adres :

Burhan Mahallesi Murat Zeren Caddesi No: 56/b Niğde Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zübeyir Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 209 74 47

Whatsapp 2:

0 (543) 209 74 47

Niğde 51 Efe Av Bayi olarak, firmamızın önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Kuruluşumuzdan beri her yıl büyümeye ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ettik. Bu süre zarfında insanlar tarafından adı duyulan ve tanınan bir firma haline geldik.

Sektörde başarılı olabilmek kadar bunu sürekli kılmak da son derece önemlidir. Bu sebeple kaliteli ürünlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Sürekli olarak gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek işimizde uyguluyoruz. Aynı zamanda dünya genelinde hızla ilerleyen teknolojiye de ayak uyduruyoruz. Teknolojiyi işimizde kullanarak hem kalite standartlarımızı artırıyoruz, hem de siz değerli müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile son derece kaliteli ürünlerimizin tanıtımını ve satışını yapıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için birbirinden kaliteli pek çok markayı bünyemizde barındırıyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile öncü olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bulunduğumuz konumu da siz değerli müşterilerimiz tarafından kazandığımızın farkında olarak hiç durmadan ilerlemeye çalışıyoruz. İyi değil, en iyi olmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Hedefimize ulaşmış olmamıza rağmen işleri sıkı tutuyor ve her daim sizler için en iyi hizmet koşullarını sağlamaya çalışıyoruz. Sıcak çalışma ortamımıza gelerek yaptığımız işleri görebilirsiniz, ayrıntılı birçok bilgiyi edinebilirsiniz. Sizlere lâyık hizmet anlayışımızın şahidi olmak ve kaliteli bir firma ile çalışmak istiyorsanız sizleri de bekliyoruz. Sitemiz üzerinde bulunan telefon numarasını kullanarak iletişime de geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR