• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

61 Sultanbeyli Oto Kiralama

Adres :

Abdurrahmangazi Mahallesi Fatih Bulvarı Ballıca Sokak No: 6/8 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Hilmi Albayrak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kursatcemil@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 906 77 61

Whatsapp 2:

0 (533) 386 72 87

İstanbul’da oto kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmamız 61 Sultanbeyli Oto Kiralama birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Son yıllarda oldukça rağbet gören oto kiralama hizmetleri hızlı ve güvenli olmasıyla pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Firmamız 61 Sultanbeyli Oto Kiralama ailesi de geniş araç yelpazesi ile İstanbul otomotiv sektöründe oto kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız tüm araç kiralama süreçlerinde usulüne uygun düzenlemeler yaparak güvenli ve yüksek standartlı bir hizmet sağlamaktadır. Araç yelpazemizde her bütçeye ve ihtiyaca hitap edebilecek çeşitli araçlar yer almaktadır. Bu araç markaları arasında Hyundai, Renault, Wolksvagen gibi oldukça popüler markaların çeşitli modelleri yer almaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki sıkı rekabet, firmamızı vermiş olduğu detaylı ve kapsamlı hizmet süreçleri nedeniyle rakiplerinin önüne geçirmektedir. Her zaman şeffaf, dürüst ve yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedefleyen işletmemiz araç kapasitesini genişletmeye devam ederek aradığınızı bulmanız için çeşitli çalışmalar yapmayı sürdürmektedir. İstanbul’da ihtiyaç duyduğunuz araç kiralama hizmetlerine firmamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini doğru şekilde sağlamak ve güven verici hizmetler sunmak firmamızın ilk hedefidir. Bu doğrultuda sizlere her anlamda memnuniyet duyacağınız bir süreç sunarak, avantajlı uygun fiyatlı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Sizler de geniş araç opsiyonları arasında piyasa fiyatından daha avantajlı oto kiralama hizmeti almayı düşünüyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR