• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

A - Class Boyasız Göçük Onarım

Adres :

Maslak Atatürk Oto Sanayi 2 Kısım 26 Sok No 1058 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Yılmaz

E-Posta Adresi :

aclassboyasizgocuk34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 086 22 13

Otomobiller için boyasız göçük onarım alanında hizmette sınır tanımayan A - Class Boyasız Göçük Onarım firmamız, İstanbul ili Şişli ilçesi içerisinde envaiçeşit çalışmalarına hiç hız kesmeden devam etmektedir. Oldukça hassas ve titiz bir çalışma temposunu bünyesinde barındıran firmamız, kendi alanı içerisinde deneyim ve tecrübe sahibi teknik personelle çalışmayı ilke haline getirmiştir. Birçok farklı kulvarda çeşitli hizmet seçenekleri de bulunan firmamız, sektöründe en üst seviyeleri zorlamaya gayret etmektedir.

İstanbul Şişli oto göçük onarım ve oto tamirat alanında kusursuz ve mükemmel bir hizmet sunmaya gayret eden markamız, alanında öncü ve lider hizmet seçeneklerini bünyesinde toplamaktadır. Çeşitli oto onarım işlerinde aracınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz firmamız, oto servis ve oto tamirhane sektöründe kendisini kanıtlamış durumdadır. Pek değerli müşterilerine sınırsız bir şekilde hizmet veren markamız, oldukça etkin bir çalışma temposunu da bünyesinde toplamaktadır.

Boyasız göçük düzeltme, oto göçük onarım, oto bakım, oto boya koruma ve mini hasar onarım gibi envaiçeşit durumlarda hizmette sınır tanımayan A - Class Boyasız Göçük Onarım firmamız, pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine de çok büyük değer vermektedir. Alanında deneyimli teknik personelle çalışmayı gaye edinmiş olan markamız, kendi sektörü içerisinde yer alan her türlü gelişmeden anında haberdar olmakta ve çeşitli teknolojik gelişmeleri de en yakından takip ederek modern hizmetler sunmaya özen göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR