• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

A Clinic Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Hacılar Meydanı Mah. İrfan Ozbakır Cad Tigen Apt. /23/2 /a Amasya Amasya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Çanakçı -hüseyin Kızak -semih Çanakçı

E-Posta Adresi :

ftrcnkc.4@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 140 06 36

Whatsapp 2:

0 (506) 140 06 36

Sağlıklı yaşamak, her insanın temel amaçlarından biri olmakla birlikte bu imkan, beslenme, vücut yapısının korunması ve düzenli bir hayat sayesinde elde edilebilir. Bu imkanın elde edilmesi için uygulamanız gereken bir nokta olarak, hayatınıza bir kalite kazandırmalı ve bu kaliteyi sürdürülebilir bir hale getirmelisiniz. Örneğin, Amasya Merkez ilçesinde yaşamınızı sağlık ve kalite ile buluşturmak istediğinizde, A Clinic Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

A Clinic Sağlıklı Yaşam Merkezi sayesinde birçok farklı sağlık sorununa nitelikli ve doğal çözümler bulmanız mümkündür. İşletmemiz Amasya sağlık sektörü içerisinde tamamen doğal uygulamalar ve fiziksel tedaviler ile sorununuz için çözüm oluşturmaktadır. Bir sağlıklı yaşam merkezi olarak sizin için bel fıtığı tedavisi, boyun fıtığı tedavisi, rehabilitasyon uygulamaları, fizik tedavi, diyetisyenlik uygulamaları, kas ağrısı tedavileri, özel beslenme programları, gebelik beslenme programları, manuel terapi ve donuk omuz tedavisi gibi birçok farklı hizmet sağlıyoruz.

Firmamız bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz ve uzman terapistlerimiz sayesinde sayılan her bir sorunun nitelikli şekilde çözülmesi için profesyonel uygulamalar sağlanmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde hayatınızda hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak çok daha pozitif bir sonuç elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bu nedenle her geçen gün daha fazla kişinin tercih ettiği bu hizmetler ile özellikle beslenme ve fıtık tedavilerinde ne kadar etkin sonuçlar elde edildiğini net bir şekilde görebilirsiniz. Düzenli alınan hizmetler ile birçok sorunuzun çözüldüğünü ve hayatınıza katkı sağlandığı görebileceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR