• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acar İşitme Cihazları

Adres :

Yenikent Mah.toki Cad.huzurkent A-c Blok No: 6-c-4 Kızıltepe Mardin Mardin » Kızıltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulaziz Acar-mehmet Acar

E-Posta Adresi :

acarisitme@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 443 05 43

Whatsapp 2:

0 (542) 443 05 43

Whatsapp 3:

0 (542) 424 45 38

Acar İşitme Cihazları

Türkiye Ruhsatlı İşitme Cihazları Satışı

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yıllardır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR