• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acaralp Sıhhi Tesisat

Adres :

Mehmet Akif Mah. Şehit Ahmet Cad. No: 26 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Acaralp

E-Posta Adresi :

arsah_4234@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 021 73 38

Tesisat bakım ve onarım hizmetleri veren Acaralp Sıhhi Tesisat birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız sizlere geniş yelpazede ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti sunmaktadır. Gündelik hayatta bakım ve onarım işleri için müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak faaliyet göstermektedir. Deneyimli ve uzman bir ekiple yıllardır sizlere tesisat bakım ve onarım hizmetlerini ulaştırmaktayız. Sizlerin memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmetler verme gayreti ile kurulduğumuz ilk günden beri kesintisiz çalışmaktayız.

Konya tesisat bakım ve onarım hizmetlerinde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlayarak geniş bir kitleye hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Firmamız; su tesisatı kurulumu, güneş enerji sistemleri, doğalgaz bakımı, banyo tadilatı, petek temizliği, gider tıkanıklığı açma ve daha pek çok hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunan deneyimli bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız kurulduğu ilk günden beri faaliyet gösterdiği sektördeki gelişmeleri takip ederek sizlere en iyi hizmetleri ulaştırmaktadır. Yenilikçi ve sürekli gelişen bir firma olarak sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Bizleri tercih etmeniz için pek çok avantajı sizlere sunmaktayız. Firmamız ticari kaygıdan uzak sizlerin bütçesine uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Bize ulaşmanız için aradaki engelleri kaldıran hizmetlerimizle her daim müşterilerimiz için çalışmaktayız. Rekabet ettiğimiz sektörde bizi tercih etmeniz için sizlere pek çok sebep sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR