• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acil Aras Akü Market

Adres :

Yüz Yıl Mah. Veysel Karani Cad. No: 90/a İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabri Aras - Süleyman Aras

E-Posta Adresi :

sabriaras43@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 387 42 50

Whatsapp 2:

0 (545) 529 74 50

Whatsapp 3:

0 (530) 529 74 50

Whatsapp 4:

0 (535) 775 44 14

Acil Aras Akü Market isimli oto servis ve tamirhane alanında hizmet veren firmamız İstanbul’da birmilyonnokta.comüyesi olarak hizmet vermektedir. Geniş hizmet gücümüz, çalışma hızımız ile öncelikli hedefimiz müşterilerimizin mağduriyetlerini kısa süre içerisinde kesin çözümler ile gidermektir.

Aküler araçlar için en önemli parçalardandır ve zaman içinde biter veya kullanım ömrü sonlanır. Akünün bitmesi halinde akü takviyesi, akü şarj etme işlemlerine; akünün kullanım ömrünün sonlanmasında ise akü değişim işlemlerine başvurulmalıdır. İstanbul oto servis ve tamirhane alanında hizmet veren firmamızda akü alım, satım işlemleri, akü takviye işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Akü takviyesi söz konusu olduğunda profesyonellerden yardım almanız önerilmektedir. Yanlış müdahale etmeniz sonucunda can ve mal güvenliğiniz tehlikeye girer. Bağcılar’da size en yakın akü servisi olarak akü takviyesi hizmeti veren firmamıza 7/24 ulaşarak akü takviye işlemlerinizi güvenli şekilde gerçekleştirebilir, akü probleminizden ötürü oluşan mağduriyetinizi en kısa sürede giderebilirsiniz.

Firmamızda akünüzün kullanım ömrü sonlanması halinde alabileceğiniz doğru fiyatlı, uzun ömürlü aküler de mevcuttur. yolda kalmalara en çok sebebiyet veren akü bitmelerinde firmamızı 7/24 arayabilir akü takviye ya da akü satım işlemlerimizden yararlanarak araçlarınızı güven ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetleri ivedilik ile nitelikli olarak gerçekleştirirken öncelikli amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebep ile hizmetlerimizi doğru ücretlere gerçekleştirir, müşterilerimizi mağdur etmeyiz. 7/24 akü takviye, akü alım- satım işlemleri için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR