• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acil İlaçlama Firması ( Aslan İlaçlama )

Adres :

İnönü Mah. 360. Sk. No: 10 Bağcılar / İstanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necat Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tacen_nalsa@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 893 93 58
Acil İlaçlama Firması ( Aslan İlaçlama ) Firmamiz ;Bağcılar haşere ilaçlama firmaları,Bağcılar böcek ilaçlama firmaları,Bağcılar ilaçlama firmaları,Bağcılar böcek ilaçlama işlemleri,Bağcılar haşere ilaçlama işlemleri,Bağcılar böcek ilaçlama şirketleri,Bağcılar ilaçlama şirketleri,Bağcılar böcek ilaçlama hizmeti,Bağcılar iş yeri böcek ilaçlama, Bağcılar iş yeri dezenfeksiyon hizmeti,Bağcılar profesyonel böcek ilaçlama firmaları, vb alanda hizmet vermekteyiz.
Acil İlaçlama Firması ( Aslan İlaçlama ) olarakİstanbul/Bağcılaruzun yılları aşan tecrübemizle başta İstanbul genelinde hem haşerelerle mücadele hem de çevre sağlığına katkı sağlama konusunda profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Sektörde faaliyete başladığımız ilk günden bu yana bu sektörün bütün yeniliklerini yakından takip etmeye gayret gösteriyoruz. Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Türkiye Sağlık Bakanlığı’nın ortaya koyduğu bütün standartlara uyarak, bu standartlar doğrultusunda hareket ediyoruz. Aynı zamanda dünyada olan ve gelişen her şeyin de yakından takipçisi olarak, haşere ve çevre sağlığıyla ilgili bütün haberleri yakından takip ediyoruz.

Firmamızın belirlediği bazı vizyonlar bulunuyor. Öncelikli vizyonlarımızdan biri de çevre sağlığına katkı sağlamak ve bu anlamda İstanbulda’da öncü bir firma konumunda bulunabilmek. Bu vizyon doğrultusunda firmamız her gün daha da fazla çalışmaya devam ediyoruz.

İstanbul hizmetsektöründe iletişim kanallarımızı 7/24 açık tutarak müşterilerimizle her zaman diyaloga girebileceğimiz bir yol izlemeyi en makul sistem olarak görüyoruz. Bu doğrultuda bizimle irtibata geçmeniz halinde sizin talebiniz doğrultusunda belirlenen gün ve saatte profesyonel ve deneyimli ekibimizle haşere sıkıntısı yaşadığınız alanı ziyaret ediyoruz. Detaylı bir keşif çalışmasından sonra da mevcut bulunan haşerelerin yok edilmesi için en uygun yöntemi belirliyor ve sizleri tekrardan sağlıklı ve temiz bir alana kavuşturuyoruz. Haşere sorunu yaşayan bütün müşterilerimizin firmamızla gün veya saat fark etmeksizin iletişime geçmesini bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR