• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Active Veteriner Sağlık Merkezi

Adres :

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Beyler Cad. 2769. Sok. No: 5 Çayyolu Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Ertürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 681 41 34

Active Veteriner Sağlık Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara evcil hayvan alanında hizmet veren firmamız Active Veteriner Sağlık Merkezi olarak sizlerin hayvan dostları için sağlık hizmetleri sunmaktayız. Firma olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet portföyü sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı evcil hayvanınız odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda da şekillenmektedir. Firma olarak evcil hayvan sahiplerinin düzenli olarak yaptırması gereken evcil hayvan aşıları ve kontrollerini sizlere sunan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktadır.

Sizlerin memnuniyetinin ve evcil hayvanınız sağlının bizim için çok önemli bir unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin evcil hayvanlarınız içindir. Evcil hayvanlarınız için sunduğumuz başlıca hizmetler şunlardır; pet kuaför, evcil hayvan aşılama, hayvan kısırlaştırma ve köpek eğitimi gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı işimde deneyimli ve uzman kişiler tarafından da yapılmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti için çalışan firmamız acil durumlar için her zaman açıktır. Sunduğumuz acil hizmetler günün her saati fark gözetmeksizin sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR