• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Beton Tel Çit Sistemleri

Adres :

İncirlik Cumhuriyet Mah. İncirlik Bul. 302/z02 Yüreğir Adana Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Ağaçyontar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 580 98 33

Whatsapp 2:

0 (541) 580 98 33

Firma olarak Adana içerisinde metal sektörünün başarılı bir şekilde sağlanması ve kaliteli hizmet sunmak adına kurulmuş bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve farklı alanlarda kullanıma uygun kaliteli, dayanıklı metaller yapmak başlıca amaçlarımızdır. Müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda ürünlerimizin kaliteli ve istenilen formatta olması çok önemlidir.

Adana metal firması arasında yer alan firması hizmete başladığımız ilk günden veri müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda bir yol izlemiştir. Metal ürünlerinden biri olan metal tellerin siparişleri müşterilerden alındıktan sonra kısa süre içerisinde hemen hazırlanır. Hazırlama işlemi sırasında çalışanlarımız istenilen formatta ve uzunlukta ölçüleri ölçtükten sonra ürünü uygun bir paketleme işlemi yaparak müşterilere teslim ederler. Metal ürünlerimizin teslimi sırasında kendimize ait olan özel, modern araçlarımız kullanılmaktadır. Firma olarak hızlı olmaya ve ürünün ölçüsünün doğru olmasına titizlik göstermekteyiz. Sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Firma olarak yıllardır bu alanda kaliteli hizmet sunmuş bulunuyoruz. Adana içerisinde bahçenizi, kurumsal alanları vb. farklı alanlarda kullanmak için tercih edeceğiniz metal tellerin dayanıklı ve kullanıma uygun olması gerekir. Belirli bir alanı çevreleyeceğiniz bu telleri sizlere en dayanıklı, en sağlam alaşımlardan yapıyoruz. Sizlerde metal sektörü içerisinde kaliteli ve işini doğru yapan bir metal firması arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Hemen sipariş vermek ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilir, firmamıza gelerek bizleri yakından tanıyabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR