• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada - Derm Estetik Sağlık

Adres :

Semerciler Mah. Gökçe Sokak No: 51/a Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sema Beki - Elif İlten

E-Posta Adresi :

iltenelif@gmail.com

Kişisel bakım; vücudun, ellerin ve ayakların, saçın, ağızın, kıyafetlerin temiz ve bakımlı tutulmasıdır. Kişisel bakım ve sağlık yaşantımızın en önemli parçalarından biridir. Her birimiz sağlıklı olmak, kendimizi mutlu hissetmek için ve sevdiklerimize ya da başkalarına güzel görünmek için kişisel bakımımıza özen gösteririz. Bu hayatta bedenimiz bize verilen en değerli armağandır. Ona iyi bakmalıyız şayet iyi bakmadığımız taktirde fiziksel ve ruhsal olarak da sağlıklı olmamız pek mümkün değildir. Başkalarına hoş ve güzel görünmek tabi ki özgüvenimizi pekiştirecek fakat bunun yanında sağlıklı olmamız için de bakımımıza özen göstermemiz önemlidir. Kişisel bakımda kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca kişisel bakımın kalite düzeyini düşürecek unsurlardan kaçınmalıyız.

Önce sağlık ilkesinden yola çıkan kurumumuz, müşteri memnuniyetini ve konforunu önemseyen öncü kurumlar arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin mutluluğuna katkıda bulunacak şekilde hizmet vermekteyiz. Ada – Derm Estetik Sağlık olarak alanında uzman ve tecrübeli estetisyen kadrosuyla, tüm müşterilerimize kusursuz bir hizmet, yakın bir ilgiyle Adapazarı güzellik merkezi sektöründe hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Ada – Derm Estetik Sağlık olarak; Lazer epilasyon, iğneli epilasyon, hydrafacial, leke tedavisi, oksijen terapi, radyo frekans, kirpik lifting, iğnesiz mezoterapi hizmetleri vermekteyiz.

Kurumumuz her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip etmektedir. Bu yenilik ve gelişmelerden siz müşterilerimizi yararlandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Huzurlu atmosferi, güvenli ve teknolojik donanımıyla, güler yüzlü ekibiyle Adapazarı’nda hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR